Блокчейн буде використаний на виборах в Таїланді

Микола Бондарчук

Стало відомо, що державне агентство Таїланду планує застосовувати технологію блокчейна при проведенні виборів в країні.

Повідомляється, що Національний центр електроніки і комп’ютерних технологій Таїланду (NECTEC), який є підрозділом Міністерства науки і технології країни, вже розробив систему проведення голосування на базі блокчейна.

Глава лабораторії кібербезпеки в NECTEC Чалі Воракулпипат (Chalee Vorakulpipat) зазначила:

«NECTEC розробила блокчейн для проведення цифрових голосувань, яка може бути використана для національних, обласних або міських виборів, а також для голосування в бізнесі, наприклад, в раді директорів компанії. Мета даної розробки в тому, щоб знизити ризики підроблених голосів, а також підтримувати цілісність даних».

Представники NECTEC підкреслили, що планують протестувати систему на голосуванні невеликого масштабу, наприклад, в університеті чи в місті. А для застосування блокчейна в більш масштабних голосуваннях агентству необхідно більше часу, так як для використання технології голосуючий повинен мати доступне інтернет-підключення і бути верифікований.

Зазначимо, що використання блокчейна для проведення виборів стає міжнародним трендом. Так, нещодавно під час засідання федерального політичної ради (ФПС) «Партія зростання» провела
міжпартійне голосування на основі блокчейна. Раніше ініціатива, в рамках якої було запропоновано використовувати блокчейн на виборах, була схвалена ЦВК РФ.

Читайте также:
Японська мережа магазинів Rakuten запустить криптовалюту Rakuten Coin

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.