Понад 30% працюючих корейців інвестують в кріптовалюти

Південнокорейський онлайн-портал по зайнятості Saramin опитав 941 найманого працівника і з’ясував, що 31.3% з них інвестували в кріптовалюти. Середній обсяг інвестицій склав 5.66 мільйонів вон ($5300).

З опитаних працівників, які інвестували в криптовалюту, 44.1% інвестували менше 1 мільйона вон, 18.3% – 1-2 мільйона вон, 9.8% – 2-4 мільйона вон, 7.8% – 4-6 мільйона вон, 12.9% – більше 10 мільйонів вон.

54.2% респондентів заявили, що інвестували в кріптовалюти тому, що вважаю це найшвидшим способом заробити, а 47.8% сказали, що це було легким вкладенням, так як сума була незначною.

Однак, покупка кріптовалюти – це все-таки інвестиція, а як і в будь-яких інших інвестиціях, хтось виграє, а хтось втрачає. Так і тут. Близько 80.3% опитаних розповіли, що отримали прибуток зі своїх криптовалютных інвестицій; 13.2% сказали, що не зазнали збитків; 6.4% втратили свої гроші.

Серед тих, кому вдалося заробити на інвестиціях, 21.1% отримали більше 10% прибутку, а 19.4% понад 100%.

На Південну Корею припадає близько 20% світового обсягу торгівлі биткоином. Це один з найбільш активних регіонів в торгівлі криптовалютами. Експерти вважають, що більше двох мільйонів жителів Південної Кореї володіють биткоинами та іншими криптовалютами.

Читайте также:
Фондова біржа Малайзії впроваджує блокчейн в процес кредитування

Уряд Південної Кореї приймає екстрені заходи по регулюванню криптовалютного ринку країни, так як стурбоване занадто активним інтересом до даної сфери з боку дрібних інвесторів. Зважаючи на те, що крах криптовалютного ринку може спричинити за собою дуже негативні наслідки, влада країни встановили нагляд за криптовалютными біржами, заборонили торгівлю криптовалютой для іноземців та неповнолітніх, а також обмежили діяльність банків у цій сфері.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: