Більше половини грошей українці витрачають на харчування

За підсумками I кварталу 2018 року структура витрат українських сімей така: найбільше грошей 50,3% українці витрачають на продовольчі товари та харчування поза домом. Про це свідчать дані державної служби статистики України, передає

Зокрема, за даними Держстату, на продовольчі товари та харчування поза домом українці витрачають 50,3% доходів, на непродовольчі товари — на 28,8%, на оплату послуг (без витрат на харчування поза домом) — 12,6%, на особисте підсобне господарство — 1,3% і ще 7% становлять інші витрати.

При цьому в містах на харчування витрачають більше, ніж у селах, зате в селах витрати на непродовольчі товари є більшими, ніж в українців, що живуть у містах.

Городяни також витрачають більше на оплату послуг, однак менше на особисте підсобне господарство та інші витрати.

В середньому за місяць домогосподарство витрачає на продукти харчування і безалкогольні напої 3257,19 грн (45,1% грошових витрат), на алкогольні напої — 93,03 грн (1,3%), на тютюнові вироби — 162,13 грн (2 2%).

На одяг і взуття в середньому за місяць витрачається 418,92 грн (5,9%), на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива — 1213,24 грн (16,9%).

Читайте также:
З початку року Україна експортувала продуктів майже на 30 млрд грн

На транспорт в середньому йде 248,97 грн (3,5%).

Дані наведено без урахування інституційного населення (військовослужбовців строкової служби, ув’язнених, осіб, що постійно проживають у будинках-інтернатах, будинках престарілих), бездомних і так далі. А також без урахування території анексованого Криму, р. Севастополя та окупованих територій Донбасу.

Нагадаємо, реальні зарплати українців у липні 2018 року порівняно з липнем минулого року зросли на 14,7%.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: