Більшість штатів США вже прийняли закони про блокчейне і криптовалютах

Большинство штатов США уже приняли законы о блокчейне и криптовалютах

Згідно з повідомленням інституту Брукінгса, більшість штатів США вже прийняли нормативні положення щодо криптовалют і технології блокчейна. У исследованииюрисдикции класифікуються згідно з їх ставленням до цифрових валют і рівнем взаємодії з базовою технологією.

Уряди штатів знаходяться на різних етапах прийняття технологій блокчейна і криптовалют. Деякі з них ще не прийняли регулювання, яке дозволило б повною мірою впроваджувати технології. Однак більшість з них проявили інтерес до використання цих технологій для стимулювання місцевої економіки і підвищення якості надання державних послуг. Автори дослідження виявили дві хвилі регулювання, пов’язаних з криптовалютами.

Перша хвиля розпочалася у 2014 році, коли більше 20 штатів ухвалили відповідні закони. На цьому першому етапі влади не менше ніж 10 штатах, наприклад, в Каліфорнії
і Нью-Мексико, випустили попередження стосовно інвестицій в кріптовалюти. Друга хвиля припала на останні два роки, коли велика група штатів почала вивчати впровадження блокчейна в державному і приватному секторах.

Одним з цих штатів став Колорадо, де далекоглядний підхід призвів до прийняття
законопроекту, підтриманого двома партіями, що просуває використання блокчейна для ведення державного документообігу. У штаті Вайомінг нещодавно був прийнятий
законопроект, який звільняє кріптовалюти від податку на майно. Таким чином штат став однією з найбільш дружніх криптовалютам юрисдикцій в країні.

Читайте также:  Криптовалютная біржа Binance співпрацює з владою Джерсі

Два інших штату зробили кроки щодо легалізації биткоина в якості способу оплати податків. Арізона пообіцяла
стати першим штатом США, який почне приймати податки в криптовалюте. Крім того, в Арізоні були визнані
легітимними підпису та контракти в блокчейне, а також узаконено
зберігання даних в блокчейне. Штат Джорджія також може надати своїм резидентам можливість платити податки биткоинах – в сенат був внесений на розгляд законопроект, який дозволяє платежі в цифровий валюті за податковими зобов’язаннями і мит за ліцензування. Однак поки що розгляд законопроекту було припинено.

Багато законодавчі органи штатів прийняли нові правила і закони, в основному роз’яснюють питання, пов’язані з обміном криптовалют і застосуванням існуючих законів про передачу грошей. Дослідники відзначають, що більшість штатів так або інакше відображали ставлення до блокчейну або криптовалютам у своїх законодавствах.

Визнання інновацій

У доповіді під назвою «Блокчейн і уряди штатів США: первісна оцінка» класифікуються юрисдикції США відповідно з їх ставленням до криптовалютам і рівнями взаємодії з технологією блокчейна. Автори розділили штати на кілька груп: «Необізнані», «Реакційні», «Чутливі», «Організований», «Активно залучені» і «Визнають потенціал інновацій».

Читайте также:  Саудівська Аравія готує законопроект щодо регулювання криптовалют

Перша група складається з штатів, які не вжили жодних дій для прийняття відповідних правил, таких як Арканзас і Південна Дакота. Однак у документі наголошується, що в деяких з цих «необізнаних» штатів спостерігається помітний інтерес до криптовалютам в приватному секторі і академічних колах. Штати, які негативно ставляться до криптовалютам, вважаються «реакційними». До них відносяться Індіана, Айова і Техас.

Північна Дакота входить в число «сприйнятливих» штатів, оскільки її уряд вже ініціював законодавчий процес, проте законопроект щодо регулювання криптовалют у підсумку з тріском провалився
у сенаті штату. «Організовані» штати, такі як Вашингтон
і Нью-Гемпшир, вже прийняли нові закони, що стосуються криптовалютной індустрії.

Сім штатів вважаються «активно залученими». За даними дослідників інституту Брукінгса, вони вийшли за межі криптовалют і розглянули використання блокчейна. Автори говорять про окремих додатках та інтеграції систем на базі блокчейна в різні операції штату. Хорошим прикладом можна вважати Вермонт, де дані, що зберігаються в блокчейне, мають юридичну силу.

Кілька інших штатів «передбачають ширшу роль блокчейна в своїй економіці». Це такі штати, як Делавер, в яких знаходяться штаб-квартири багатьох компаній зі списку Fortune 500 та численні стартапи, а також Іллінойс, який хоче використовувати
технологію розподіленого реєстру для «зміни відносин між урядом і громадянами». Арізона, де підпису, угоди і контракти на блокчейне маю юридичну силу, також відноситься до категорії штатів, «визнають інноваційних потенціал» криптовалют.

Читайте также:  На CBOE пройшло закриття січневих ф'ючерсів на биткоин

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.