BP розглядає співпрацю з блокчейн-компаніями

BP рассматривает сотрудничество с блокчейн-компаниями

Транснаціональна нафтогазова компанія BP (British Petroleum) розглядає можливість співпраці з блокчейн-стартапами, провідними ICO, і навіть формує внутрішні лістинги токенів. Про це повідомив технологічний директор BP з цифрових інновацій Джуліан Грей, виступаючи на Blockchain Expo в Лондоні.

За його словами, нефінансові підприємства, можливо, більш відкриті для інновацій, пов’язаних з технологією блокчейна, ніж їх конкуренти з сфери фінансових послуг.

«Ми ще не працювали з публічною блокчейном, але це не означає, що ми не будемо працювати з ним. Ми розробили доказ концепції і використовували токени в якості внутрішнього активу проекту для передачі вартості», – повідомив Грей.

BP необхідний досвід у цій сфері діяльності, визнає він. Проте, представники компанії навіть на ранній стадії знайомства з технологією розуміють, що блокчейн, навіть відкритий – це не тільки «для хакерів».

Грей уточнив, що хоча його департамент не потребує фінансування, він готовий працювати з іншими проектами, які пішли по шляху ICO – можливо не найближчим часом, але «коли-небудь почнемо».

Читайте также:  IBM приділяє більше уваги вивченню криптовалют

Модератор зустрічі Льюїс Коен, партнер юридичної фірми Hogan Lovells, повідомив, що йому було цікаво почути такі слова від представника такої компанії, як BP.

У той час як індустрія фінансових послуг продемонструвала велику опірність всьому, що пов’язано з ICO або публічним блокчейном, представники корпоративного світу більш сприйнятливі до цих технологій, вважає Коен.

«Ці технології йдуть своїм шляхом. В певний момент ми почнемо взаємодіяти з ними», – підсумував він.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.