BP розглядає співпрацю з блокчейн-компаніями

BP рассматривает сотрудничество с блокчейн-компаниями

Транснаціональна нафтогазова компанія BP (British Petroleum) розглядає можливість співпраці з блокчейн-стартапами, провідними ICO, і навіть формує внутрішні лістинги токенів. Про це повідомив технологічний директор BP з цифрових інновацій Джуліан Грей, виступаючи на Blockchain Expo в Лондоні.

За його словами, нефінансові підприємства, можливо, більш відкриті для інновацій, пов’язаних з технологією блокчейна, ніж їх конкуренти з сфери фінансових послуг.

«Ми ще не працювали з публічною блокчейном, але це не означає, що ми не будемо працювати з ним. Ми розробили доказ концепції і використовували токени в якості внутрішнього активу проекту для передачі вартості», – повідомив Грей.

BP необхідний досвід у цій сфері діяльності, визнає він. Проте, представники компанії навіть на ранній стадії знайомства з технологією розуміють, що блокчейн, навіть відкритий – це не тільки «для хакерів».

Грей уточнив, що хоча його департамент не потребує фінансування, він готовий працювати з іншими проектами, які пішли по шляху ICO – можливо не найближчим часом, але «коли-небудь почнемо».

Модератор зустрічі Льюїс Коен, партнер юридичної фірми Hogan Lovells, повідомив, що йому було цікаво почути такі слова від представника такої компанії, як BP.

У той час як індустрія фінансових послуг продемонструвала велику опірність всьому, що пов’язано з ICO або публічним блокчейном, представники корпоративного світу більш сприйнятливі до цих технологій, вважає Коен.

«Ці технології йдуть своїм шляхом. В певний момент ми почнемо взаємодіяти з ними», – підсумував він.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Моргана Фрімана викрили у статевий зв'язку з онукою
Моргана Фрімана викрили у статевий зв’язку з онукою

Легендарний голлівудський актор Морган Фріман перебував в інтимному зв'язку зі своєю онукою Иденой Хайнс. Як повідомляє видання NY Post, таку...

Закрыть