Бразильська інвестиційна компанія XP Investimentos вийде на ринок криптовалютный

Бразильська інвестиційна компанія XP Investimentos вийде на ринок криптовалютный

Згідно з повідомленнями, що надходять від бразильських ЗМІ, найбільша бразильська інвестиційна компанія XP Investimentos планує вийти на криптовалютный ринок і запустити майданчик з обміну криптовалют. В управлінні XP Investimentos знаходиться понад 35 мільярдів доларів від більш ніж півмільйона інвесторів.

Про нову криптовалютной майданчику поки відомо небагато. Для цих цілей була зареєстрована нова компанія XDEX INTERMEDIACAO LTDA зі статутним капіталом $7.3 млн.

“Поки невідомо, які послуги буду доступні на новому майданчику. Відповідно до джерела, який побажав залишитися неназваним, швидше за все основна діяльність буде зосереджена на так званому позабіржовому ринку. Тобто, на русі великих обсягів капіталу та BTC”, — повідомило видання Portal do Bitcoin.

XP Investimentos вже давно придивляється до криптовалютному ринку. У жовтні 2017 року компанія зареєструвала бренд «XP Bitcoin». На питання журналістів у компанії тоді пояснили, що вони вивчають криптовалютные ринки. Через місяць компанія найняла відомого в Бразилії експерта з криптовалюте — економіста Фернандо Ульріха (Fernando Ulrich).

На сьогоднішній день у Бразилії ще немає чіткої позиції щодо криптовалютам. Дві «конкуруючі» криптовалютные асоціації, які створені за підтримки криптовалютного бізнесу, ніяк не можуть визначитися, як саме потрібно регулювати кріптовалюти в країні:

Читайте также:
На Ямайській фондовій біржі з'являться токени-акції

“Існує юридична невизначеність. Залежно від мети, це може розглядатися як засіб платежу або як фінансовий актив”, – заявив Фернандо Фурлан (Fernando Furlan), президент однієї з цих асоціацій.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.