Ціна биткоина досягне 60 тис. доларів — засновник біржі BTCC

У найближчі роки ціна биткоина досягне позначки в 60 тис. дол. Про це в Тwitter написав співзасновник і колишній СЕО великої китайської біржі криптовалют Боббі Лі, передає.

На його думку, капіталізація биткоина може досягти 1 трлн дол.

“У найближчі роки биткоин подолає рівень 60 тис. дол., загальна вартість кріптовалюти у зверненні досягне 1 трлн дол”, – написав він.

Подолання биткоином бар’єру до 1 трлн дол. зможе переконати багатьох скептиків в успіху кріптовалюти і довести, що актив володіє реальною вартістю, підкреслив Лі.

При цьому багато країн світу побоюються криптовалют. Так, наприклад, в Америці биткоин вважають “надризиковим активом”. Поряд з цим, агентство фінпослуг Японії пропонує викреслити биткоин з переліку платіжних засобів.

Україна, тим часом, продовжує визначатися в питанні регулювання ринку криптовалют з точки зору законодавства.

У парламенті зареєстровано кілька законопроектів про легалізацію цифрових грошей, і нещодавно було прийнято рішення об’єднати їх в один документ.

Автором одного із законопроектів про криптовалютах є нардеп від РПЛ Сергій Рибалка (в минулому році його звільнили з посади голови фінансового комітету ВР). Його документ, щоправда, експерти Bitcoin Foundation назвали безглуздим і популістським.

Читайте также:  Банки стали активніше інформувати НБУ про підозрілих клієнтів

А за даними окремих ЗМІ, законопроект Риболовлі (№7183-1) і зовсім “списаний” у російських чиновників. Більш того, співавтором свого законопроекту про биткоинах Рибалка зробив цивільну дружину Анастасію Байбородину.

І цей вчинок колеги радикала по партії назвали як мінімум “неетичним”.

Источник

Залишити коментар