Церемонію “Оскар 2019” буде вести один Дуейна Джонсона

Американська Кіноакадемія визначилася з кандидатурою головного урочистої церемонії “Оскар 2019”. Ним стане популярний голлівудський комік і один Дуейна Джонсона Кевін Харт. Актор підтвердив цю інформацію на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram.

“Протягом багатьох років мене запитували: хотів би я коли-небудь стати ведучим церемонії “Оскар”, і моя відповідь завжди був однаковим. Я сказав, що це мрія всього мого життя як коміка і, що це станеться, коли це дійсно необхідно. Я так щасливий підтвердити, що цей день нарешті настав”, – написав він.

Зазначимо, що Кевін Харт і Дуйэн Джонсон брали участь разом у кількох кінопроектах, останнім з яких на момент написання даної замітки став фантастичний фільм “Джуманджі: Поклик джунглів”. Актори також постійно використовують свої акаунти в соціальних мережах, щоб посміятися один над одним.

91-я церемонія вручення премій Американської Кіноакадемії відбудеться 24 лютого 2019 року. Раніше продюсери шоу пообіцяли істотно скоротити його хронометраж, щоб він не перевищував трьох годин. Нагадаємо, що за останній роки рейтинг церемонії неухильно знижувався.

Читайте также:
NASA відповіла на прохання фанатів Marvel врятувати Тоні Старка

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.