Надзвичайні заходи в енергосистемі почнуть діяти з 17 лютого

Надзвичайні заходи на ринку електроенергії України будуть діяти протягом місяця починаючи з п’ятниці 17 лютого. Про це йдеться в розпорядженні уряду №103-р “Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії”, опублікованому в “Урядовому кур’єрі” у четвер, передає

Згідно з розпорядженням уряду, “Укренерго” має визначити допустимий рівень зниження резерву енергогенеруючих потужностей, встановити вимоги до складу ТЕС енергогенеруючих компаній в розрізі енергоблоків і застосувати в разі виникнення необхідності графіків погодинного відключення електроенергії та графіків її аварійного відключення.

Підприємство “Енергоринок” повинно розробити графіки навантаження енергосистеми України з урахуванням вимог “Укренерго” по складу обладнання ТЕС, нарахувати платежі за електричну енергію її виробникам, які працюють за ціновими заявками, для яких встановлені графіки та обсяги виробництва електроенергії, граничної ціни системи.

“Енергоатом” повинен дотримуватися графіки навантаження енергосистеми України, забезпечувати техобслуговування обладнання АЕС, а також розвантажити енергоблоки АЕС у разі необхідності за балансом потужності у вихідні та святкові дні.

“Це розпорядження набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування і діє протягом місяця”, – йдеться в розпорядженні.

Як повідомляв 15 лютого уряд прийняв розпорядження “Про застосування тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії”.

Читайте также:
Борги пільговиків перед "Нафтогазом" зменшилися на 16,6%

Источник: unn.com.ua

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.