Надзвичайні заходи в енергосистемі почнуть діяти з 17 лютого

Надзвичайні заходи на ринку електроенергії України будуть діяти протягом місяця починаючи з п’ятниці 17 лютого. Про це йдеться в розпорядженні уряду №103-р “Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії”, опублікованому в “Урядовому кур’єрі” у четвер, передає

Згідно з розпорядженням уряду, “Укренерго” має визначити допустимий рівень зниження резерву енергогенеруючих потужностей, встановити вимоги до складу ТЕС енергогенеруючих компаній в розрізі енергоблоків і застосувати в разі виникнення необхідності графіків погодинного відключення електроенергії та графіків її аварійного відключення.

Підприємство “Енергоринок” повинно розробити графіки навантаження енергосистеми України з урахуванням вимог “Укренерго” по складу обладнання ТЕС, нарахувати платежі за електричну енергію її виробникам, які працюють за ціновими заявками, для яких встановлені графіки та обсяги виробництва електроенергії, граничної ціни системи.

“Енергоатом” повинен дотримуватися графіки навантаження енергосистеми України, забезпечувати техобслуговування обладнання АЕС, а також розвантажити енергоблоки АЕС у разі необхідності за балансом потужності у вихідні та святкові дні.

“Це розпорядження набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування і діє протягом місяця”, – йдеться в розпорядженні.

Читайте также:
З сьогоднішнього дня в Україні спростили оформлення суден і вантажів у портах

Як повідомляв 15 лютого уряд прийняв розпорядження “Про застосування тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії”.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: