Що краще не говорити під час сварок

Як би тебе не пощипывало віддати на суд громадськості ті секретні речі, якими він ділився з тобою по дурості своїй, чи по великій любові, або з упевненістю, що ви завжди будете разом і тільки смерть стане причиною вашого розриву. Загалом, як би тебе не жало, тримайся і навіть не заикайся про своє бажання. Тому що потім, коли ви помиріться (а ви неодмінно помиріться), тобі буде соромно.
 
«Коли розумію, що вже на межі і зараз вибухну, я повільно видихаю, виходжу в іншу кімнату, щільно закриваю за собою двері і… починаю присідати,» – такий крутий лайфках я прочитала одного разу на одному з пабликов в мережі. Дівчина ділилася, як їй вдається отримувати відчутну користь від сварок з коханим. І це жеочевидно – і підтягнута попа, і посуд не розбита, і партнер на місці, не встиг вибігти з хати з криком: «Я тебе ненавиджу, істеричка, прощай!». Загалом, я запам’ятала той рада назавжди і періодично, коли відчуваю, що закипаю і зараз виллю на чоловіка все, що я думаю про нього і його ідеї, тут же починаю несамовито присідати. До речі, помітила, що присідати і сперечатися неможливо об’єднати. Можна тільки або кричати і доводити свою правоту, або пихкаючи присідати: раз, п’ять, двадцять…
 
Вирішила сьогодні підняти непросту тему. Сьогодні я буду роздумувати про сварках. Вірніше, про те, що їх супроводжує – про нашому вербальному, а часом і невербальному, спілкуванні під час емоційного напруження.

Читайте также:
Чому він не одружиться? Причини, які заважають вам вийти заміж

 

Сварка – це момент нашого максимального емоційного оголення. Тільки сварка показує, які ми є насправді, що ми насправді відчуваємо, чого насправді хочемо. В інший, мирний час ми приховуємо себе справжніх, інакше, піддавшись імпульсам, ми ризикуємо скинути кайдани соціальності, перетворитися в орангутанів і бути відданими в цирк або, на худий кінець, в психіатричну клініку.

Твій принц перетвориться на чудовисько, як тільки справа дійде до вашої першої сварки

Ти можеш зустріти кращого чоловіка у світі. Він буде завжди пропускати тебе вперед, притримувати перед тобою двері, дарувати квіти без приводу і пам’ятати про дні народження твоєї молодшої сестри. І ти зітхнеш спокійно, мовляв, ось він, справжній принц. Але не тут-то було. Почекай, ти ще не бачила його на коні з шаблею наголо. Твій принц перетвориться на чудовисько, як тільки справа дійде до вашої першої сварки.

Что лучше не говорить во время ссор 

Можна вважати сварку індикатором відносин? Ні, звичайно. Всі відносини підживлюються періодичними сварками. Вони для нас як паливо. Потрібно негайно розлучатися з чоловіком, якщо він не пройде перевірку сваркою? Ні, звичайно. Ми всі живі люди, і всі даємо півня під час складної арії.
 
Просто потрібно навчитися сваритися. Так, це теж велике вміння. Для початку перестати згадувати і говорити про це:
 
– Ніколи не згадуй минуле. Так, яким би не був спокуса сказати йому, мовляв, пам’ятаєш, де я знайшла тебе, я ж тебе на смітнику підібрала, нікчемність невдячна, – промовчи. Не треба згадувати минулі його косяки, або що хтось тобі раніше щось обіцяв і не виконав обіцянку. Минуле вже пройшло. Знаєш, як кажуть режисери: кіно – це тільки про сьогодення. Ось і ти зараз в кіно, про яке справжнє. Постарайся про це не забувати.
 
– Не шантажуєш. Ооо, це мій улюблений рада, так пишаюся собою, що його придумала. :-) Як би сильно тебе не вертілася на язиці загроза, що ось, мовляв, я зараз викладу в мережу все, що ми назнімали під час медового місяця. Як би тебе не пощипывало віддати на суд громадськості ті секретні речі, якими він ділився з тобою по дурості своїй, чи по великій любові, або з упевненістю, що ви завжди будете разом і тільки смерть стане причиною вашого розриву. Загалом, як би тебе не жало, тримайся і навіть не заикайся про своє бажання. Тому що потім, коли ви помиріться (а ви неодмінно помиріться), тобі буде соромно. Але це не головне. А головне те, що він більше ніколи не буде тобі довіряти. До речі, тут же відразу закрию тему соцмереж: будь ласка, не скаржся на своїй сторінці на чоловіка, коханця/партнера. Ось, мовляв, посварилася з Іваном, він виявився тим ще мудаком. По-перше, твоїм друзям і передплатникам точно не цікаво, що там у тебе відбувається в особистому житті. Ну точно нецікаво. Просто повір, ми всі зайняті думками тільки про себе, це вже навіть нейрофізіологи довели. А по-друге, навіть якщо якийсь із твоїх давніх шанувальників перейметься цією новиною і радітиме, а ти з Іваном завтра, бац, і помирилася, як ти будеш апгрейдити цю заяву? Він не мудак, а справжній мужик, а я дура, да? То-то ж, так що не треба.

Читайте также:
Мастурбація, гомосексуальність і оргазм: 17 найчастіших питань

Что лучше не говорить во время ссор
 
– Не переходь на особистості. Не треба ображати і говорити, що у нього руки з жопи ростуть, він коротун, витрішкуватий урод. Ти зараз здивована, але в процесі, коли емоції на межі, в хід йде все, навіть такі низькі некрасивості. До речі, сюди ж – не став діагнози.
 
– Не привертай родичів. По-перше, сюди можна віднести той самий шантаж. У пориві гніву ти можеш заявити, що розповіси про все його мамі чи батькові. Мовляв, у тебе з ними склалися чудові стосунки, вони напевно візьмуть твою сторону і покарають негідника, тобто свого сина. Ой, не треба цього робити. Ще може спливти на поверхню маніпуляція сімейної інформацією. Типу такий: «Твоя мама постійно говорила мені, що у тебе непростий характер. Твоя сестра завжди дивувалася, як така дівчина, як я, могла зв’язатися з таким невдахою, як ти».

Что лучше не говорить во время ссор 

– Уникай слів «завжди» і «ніколи». А ця рада я підгледіла у Dr. Gregory Kushnick, доктора психології та клінічного психолога з Нью-Йорка. Лікар пояснює: «Ці фрази будуть давати тільки захисний відповідь, вони як би говорять, що ви нічого не цінуєте у своєму партнері». Якщо хочеться в чомусь звинуватити, краще не застосовуй категоричні слова. Заміни «завжди» на «іноді». Скажи, що іноді він тебе не розуміє. Принаймні, це звучить м’якше.
 
Ми не можемо уникнути сварок, тому що це паливо для наших відносин. Ми завжди будемо сваритися як мінімум для того, щоб потім помиритися. Але можна зробити сварки більш якісними. По-перше, знизити тон. По-друге, не накидатися з звинуваченнями. Ще спробувати не маніпулювати і безпричинно не тиснути на жалість. Не намагатися перевчити, переінакшити і довести свою правоту з піною біля рота. Ну і не говорити про те, що я сказала вище. Просто спробувати постежити за собою, щоб цього уникнути.
 
Ну і вищий пілотаж – піти поприсідати замість сварки. Досі захоплююся радою тієї дівчини з якогось пабліка в мережі. Яка ж вона розумниця. І попа в неї вже, мабуть, як горіх. :-)

Читайте также:
20 продуктів, яких не варто їсти перед сексом
Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.