Circle анонсував інвестиційний продукт «криптовалютные колекції»

Компанія Circle запустила для своїх клієнтів три нові «колекції» – криптовалютные індексні фонди.

Старший віце-президент компанії Дівья Агарвала (Divya Agarwalla) в блозі компанії пояснила цей крок тим, що створена кількома місяцями раніше функція “Buy the Market” виявилася надзвичайно успішною, оскільки 30% клієнтів вирішили скористатися її перевагами. Опція Buy the Market представляє з себе покупку одним кліком відразу кошик цифрових активів, яка збирається з лідерів по капіталізації.

Нові колекції проходять сортування за іншими ознаками в залежності від їх призначення: платформа, платежі і приватність. Circle встановила чіткі обмеження для свого нового інструменту, незважаючи на те, що деякі з криптовалют можуть виконувати відразу кілька функцій одночасно.

«Більшість криптовалют схожі між собою, але тим не менш вони вибирають різні рішення для подолання існуючих проблем в реальному секторі», – пише в блозі
Агарвала. «Такі проекти, як Bitcoin, Bitcoin Cash, Stellar і Litecoin створені для легких і швидких транзакцій, які не обмежуються територіальними ознаками. Якщо клієнтам не подобається конкретний актив, а напрямок в цілому, то вони можуть купити “колекцію”, яка збирається з допомогою зважування монет за ринковою капіталізацією».

Купити колекцію користувачі можуть за допомогою останнього оновлення програми Circle Invest для пристроїв на базі iOS і Android.

Читайте также:
Saudi British Bank використовує рішення Ripple для міжнародних переказів

«У міру розвитку криптографії ми плануємо запускати все більше проектів з допомогою застосування блокчейна для різнопланового використання. Також у майбутньому планується збільшення кількості криптовалютных колекцій, щоб користувачі могли інвестувати в напрямку, які їх найбільше цікавлять», – на цих словах Агарвала закінчила повідомлення в блозі.

Нещодавно гаманець Abra надав
своїм клієнтам токен BIT10, курс якого залежить від перших 10 криптовалют по капіталізації.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: