Circle анонсував інвестиційний продукт «криптовалютные колекції»

Компанія Circle запустила для своїх клієнтів три нові «колекції» – криптовалютные індексні фонди.

Старший віце-президент компанії Дівья Агарвала (Divya Agarwalla) в блозі компанії пояснила цей крок тим, що створена кількома місяцями раніше функція “Buy the Market” виявилася надзвичайно успішною, оскільки 30% клієнтів вирішили скористатися її перевагами. Опція Buy the Market представляє з себе покупку одним кліком відразу кошик цифрових активів, яка збирається з лідерів по капіталізації.

Нові колекції проходять сортування за іншими ознаками в залежності від їх призначення: платформа, платежі і приватність. Circle встановила чіткі обмеження для свого нового інструменту, незважаючи на те, що деякі з криптовалют можуть виконувати відразу кілька функцій одночасно.

«Більшість криптовалют схожі між собою, але тим не менш вони вибирають різні рішення для подолання існуючих проблем в реальному секторі», – пише в блозі
Агарвала. «Такі проекти, як Bitcoin, Bitcoin Cash, Stellar і Litecoin створені для легких і швидких транзакцій, які не обмежуються територіальними ознаками. Якщо клієнтам не подобається конкретний актив, а напрямок в цілому, то вони можуть купити “колекцію”, яка збирається з допомогою зважування монет за ринковою капіталізацією».

Купити колекцію користувачі можуть за допомогою останнього оновлення програми Circle Invest для пристроїв на базі iOS і Android.

«У міру розвитку криптографії ми плануємо запускати все більше проектів з допомогою застосування блокчейна для різнопланового використання. Також у майбутньому планується збільшення кількості криптовалютных колекцій, щоб користувачі могли інвестувати в напрямку, які їх найбільше цікавлять», – на цих словах Агарвала закінчила повідомлення в блозі.

Нещодавно гаманець Abra надав
своїм клієнтам токен BIT10, курс якого залежить від перших 10 криптовалют по капіталізації.

Источник

Залишити коментар