CME Group відкрила торги ф’ючерсами на биткоин

У ніч на понеділок на Чиказькій товарній біржі (CME) були відкриті торги ф’ючерсами на биткоин з погашенням в січні, лютому, березні і червні 2018 року. Практично відразу після старту торгівлі за січневими контрактами на позначці $ 20 800, ціна почала падати і досягла мінімуму в $18 345, скорегувавшись до моменту публікації до $19 300. Втім, падіння на 4% вважається незначним для світу криптовалют. Більш тривалі контракти зараз тримаються біля позначки $20 000.

Однак, обсяг укладених контрактів на січень поки не дуже значний навіть за мірками криптовалютных бірж. На січень 2018 року зараз відкрито 656 контрактів. З урахуванням того, що номінал кожного становить 5 BTC, в сумі це всього лише 3280 BTC, тобто в кілька разів менше денного обороту провідних криптовалютных бірж. Обсяги більш тривалих контрактів і зовсім не варті уваги.

Існує значний контраст в реакції ринку на ф’ючерси CME і його 19% приростом після того, як CBOE запустила торги новими інструментами минулого тижня. Однак биткоин впав на чотири тисячі доларів за кілька днів до відкриття торгів CBOE, тому значний приріст не дивний. Запуск ф’ючерсів на CME почався після того, як більшість бірж торгували биткоин за рекордною ціною, тому невелике падіння з цих нових максимумів не суттєво.

Читайте также:
В Москві планують придбати биткоины студентів вкрали 7 млн рублів

Існує безліч теорій про майбутнє Биткоина після відкриття ринку CME, одна з них – можливість масованого відкриття коротких позицій великими інвесторами. Однак навіть ненависник Биткоина, глава JPMorgan Chase Джеймі Даймон визнав, що криптовалюта може досягти $100 000 доларів, перш ніж лопнути.

За підсумками перших годин торгівлі ще не можна робити далекосяжних висновків, так як обсяги торгівлі на CME поки залишають бажати кращого і ще не можуть мати значного впливу на ринок. Ф’ючерси почнуть чинити стабілізуючий вплив тільки після того, як розміри позицій на біржах почнуть обчислюватися в сотнях тисяч BTC.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: