Coinbase запускає сервіс для прийому платежів в криптовалютах

Криптовалютная платформа Coinbase запустила сервіс Coinbase Commerce, мета якого – допомогти онлайн-магазинах приймати платежі в чотирьох провідних криптовалютах. Як відзначають в компанії, Coinbase Commerce забезпечує прийом платежів у криптовалютах, контролюючи, перевіряючи і підтверджуючи транзакції клієнтів у кожному блокчейне.

Сервіс Coinbase Commerce був запущений після тестування в середу 14 лютого для продавців по всьому світу. За допомогою нової розробки Coinbase, онлайн-рітейлери можуть приймати платежі в биткоине (BTC), Bitcoin Cash (BCH), ефірі (ETH) і лайткоине (LTC). Всі кріптовалюти надходять безпосередньо в гаманець продавця, який він контролює.

Розробники Coinbase Commerce кажуть, що сервіс може бути інтегрований у процес оформлення замовлення або доданий в якості варіанту оплати в магазині. Нову розробку вже впровадила канадська інтернет-компанія Shopify (NYSE: SHOP), одна з найбільших платформ багатоканальної торгівлі, що налічує понад 500 000 продавців.

Coinbase Commerce – щось подібне PayPal для биткоина, саме так компанія пояснює суть сервісу онлайн-магазинах. Крім того, незабаром він може стати прямим конкурентом Bitpay – найбільшого оператора з прийому платежів в BTC на сьогоднішній день.

Читайте также:
TokenAnalyst: відтік капіталу з великих бірж криптовалют за 5 днів склав $622 млн

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.