Coinkite Coldcard: новий апаратний гаманець від Opendime

Днями був анонсований новий проект гаманця Opendime – Coinkite Coldcard. Деякі вважають, що якщо б киберпанки створювали апаратний гаманець, то він був би саме таким, як остання пропозиція Opendime. Новий апаратний гаманець зовні більше схожий на ретро-калькулятор з дизайном 1980-х років. Він оснащений OLED-екраном і кнопками для введення PIN-коду.

Як випливає із заяви компанії, «для використання гаманця не потрібно спеціалізоване обладнання. Пристрій працює за принципом жорсткого диска, тому ви можете просто переміщати файли на нього. Не потрібно ніяке супутнє додаток на вашому комп’ютері. Пристрій вже працює з основними гаманцями».

Вартість новинки – близько 50 доларів.

Пристрій оснащений «криптозащитным чіпом. Ваш закритий ключ зберігається в спеціальному чіпі безпеки, а не в основній пам’яті пристрою», – підкреслюється в заяві компанії. «Слот для карт MicroSD дозволяє здійснювати резервне копіювання і зберігання даних». Також є можливість «дійсно автономно підписувати транзакції, передаючи непідписані/ підписані транзакції в sneakernet».

Випуск пристрою очікується навесні 2018 року, зараз доступний тільки передзамовлення.

Читайте также:
Аналітики: «биткоин чекає підвищена волатильність»

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: