CryptoCompare: На криптовалютном ринку продовжують домінувати «низькоякісні» біржі

Згідно з новим звітом порталу CryptoCompare, на криптовалютном ринку продовжують домінувати біржі з проблемами дотримання чинних вимог регуляторів і забезпечення безпеки даних.

Незважаючи на те, що за останній місяць деякі найбільш довірені біржі змогли відвоювати частину ринку, менш надійні або «низькоякісні» майданчики не планують здавати позиції. За даними звіту CryptoCompare, на них припадає понад 60% обсягу торгів по сегменту в цілому. У цю категорію були додані біржі, які отримали оцінки “D” і “F”.

CryptoCompare: На криптовалютном рынка продолжают доминировать «низкокачественные» биржи

Наприклад, на Coinbase, яка отримала найвищий рейтинг “АА”, як і раніше доводиться обсяг торгів набагато менший, ніж на LBank з оцінкою “D”. При цьому середній розмір угоди на LBank в 15 разів вище, ніж на Coinbase.

Для оцінки криптовалютных бірж аналітична група застосовувала такі показники, як географічне положення, правове відповідність, якість компанії і наданих даних.

«Наші останні звіти свідчать про необхідність надання надійних даних у швидко розвивається індустрії», – зазначив з цього приводу генеральний директор CryptoCompare Чарльз Хейтер (Charles Hayter).

Читайте также:
Китайські майнеры відчувають труднощі при зміні юрисдикції

Відповідно до наданого звіту, найбільшої крипто-фіатной платформою є Bithumb. Її обсяг торгів у липні склав $20.4 млрд, що на 46.4% вище, ніж у червні. Друге місце посіла Coinbase з показником $12,5 млрд (нижче червня на 2%), а третє місце дісталося біржі Bitfinex з місячним обсягом торгів $9.35 млрд (на 15.2% нижче червня).

CryptoCompare: На криптовалютном рынка продолжают доминировать «низкокачественные» биржи

На біржі з виключно криптовалютными парами довелося 84% обсягів торгів ($497 млрд), на крипто-фіатні – 16% ($93 млрд). Дані можна порівняти з показниками попередніх двох місяців.

Крім іншого, аналітики акцентують увагу на ситуації навколо біржі криптовалютных деривативів BitMEX. Раніше стало відомо, що компанія стала об’єктом розслідування Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC), в результаті чого інвестори активно почали виводити свої гроші з платформи. За даними CryptoCompare, з біржі дійсно вивели близько $73 млн, проте обсяги торгів в цілому залишаються незмінними.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.