Джеймсу Ганну запропоновано “Загін самогубців 2”

Режисер “Вартових Галактики” Джеймс Ганн не довго залишався без роботи після розставання з компанією Walt Disney. Як повідомляє видання The Wrap, студії DC Films and Warner Bros. Picture.прикладають великі зусилля, щоб переманити постановника і доручити йому сценарій і режисуру продовження фільму “Загін самогубців”.

Ніяких офіційних контрактів поки не підписано, сторони знаходяться в процесі переговорів не коментують інформацію, що потрапила в ЗМІ.

Нагадаємо, що “Загін самогубців” був випущений в прокат в 2016 році. Незважаючи на в цілому негативні відгуки кінокритиків і низький рейтинг, картина зібрала понад 700 мільйонів доларів. Очікувалося, що зйомки сиквела стартують вже в першій половині 2018 року, але вони були відкладені на невизначений термін. Режисером значився Гевін О’коннор, творець бойовика під назвою “Розплата” за участю Бена Аффлека.

Що стосується Джеймса Ганна, то він втратив роботу після того, як громадськості стало відомо про його сороміцьких жартах десятирічної давності. Він приніс вибачення своїм шанувальникам і заявив, що “з тих пір став зовсім іншою людиною”. На його захист виступили деякі актори, які зіграли в “Вартові Галактики”.

Читайте также:  "Чорна пантера" обігнала "Світ Юрського періоду" і "Холодне серце"

Источник

Залишити коментар