Джо Саз: «після ліквідації коротких позицій биткоин вже не зупинити»

Криптовалютный аналітик і репортер BlockTV Джо Саз (Joe Saz) вважає, що після ліквідації коротких позицій по биткоину на $100 млн зростання першої кріптовалюти вже не зупинити.

«Я думаю, що зростання продовжиться і нічого цьому не завадить. Я не хочу витати в хмарах, але за останню ніч ліквідували коротких позицій більш, ніж на $100 млн. Що це означає? Це означає, що люди сподівалися на падіння биткоина, але їх очікування не виправдалися. Зараз я не рекомендую ніяких позицій, ні довгих, ні коротких», – підкреслив аналітик. Він також додав:

«Якщо ви збираєтеся торгувати, то будьте максимально обережні, торгуйте невеликими обсягами. Якщо ви торгуєте на терміновому ринку, то хоча б ваші позиції не будуть ліквідовані і ви збережете те, що купите. На такому ринку можна дозволити трохи більше ризику. Я ж не буду розглядати можливість покупки, поки ринок не заспокоїться».

Зазначимо, що на думку генерального директора Circle Джеремі Эллайра (Jeremy Allaire), биткоин досягне позначки $10 000 вже в найближчі дні. Крім того, днями аналітики виявили, що на графіку биткоина, на цей раз вже триденному, знову з’явився «бичачий хрест», що сигналізує про потенціал нової хвилі зростання.

Читайте также:
Фінансовий регулятор Бразилії заборонив місцевим фондам інвестувати в кріптовалюти
Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.