Дрон знайшов вважався вимерлим квітка

Фахівці за допомогою апарата виявили на Гаваях рослина, що раніше вважалося зниклим.

Редакція ПМ

Kenneth R. Wood / National Tropical Botanical Garden

Мова йде про рослину Hibiscadelphus woodii. В останній раз його бачили живим у 2009 році, а в 2016-му визнали вимерлим. Втім, нещодавно, як передає портал DroneDJ, фахівцям Національного тропічного ботанічного саду на Гаваях вдалося виявити представника цього, вважався вимерлим виду: квітка був знайдений з допомогою мультикоптера.

Hibiscadelphus woodii відноситься до сімейства Мальви. Ця рослина є ендеміків острова Кауаї, зростає на крутих обривах в районі долини Калалау і може досягати у висоту 2,5−5 метрів. Вперше цю рослину було виявлено в 1991 році, а новий вид був описаний через чотири роки.

Через важкодоступність Калалау фахівці Національного тропічного ботанічного саду вивчають цю область за допомогою мультикоптера. І як раз під час одного з польотів дрон зумів знайти зростаючого на обриві живого представника Hibiscadelphus woodii. Фрагмент запису польоту продемонстрований в ролику на YouTube.

Читайте также:
9 кращих портативних барбекю, які можна поставити в саду і взяти з собою на природу
Понравилось
( 1 , average 4 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: