Дубай запускає платежі до державної криптовалюте emCash

У близькому майбутньому жителі Дубая зможуть платити за навчання, комунальні послуги і товари в роздрібних магазинах заснованої на блокчейне державної криптовалютой emCash.

Використання державної кріптовалюти просувають підконтрольне Департаменту економічного розвитку Дубая кредитне бюро emCredit, оператор платіжних карт Pundi X і технологічна компанія Ebooc Fintech & Loyalty Lab. Жителі міста зможуть оплачувати послуги і покупки в магазинах столиці за допомогою спеціальних PoS-терміналів.

Представник emCredit заявив:

«Стати першим у світі містом, пропонує своїм жителям засновані на блокчейне рішення – хвилюючий крок для Дубая … Використання такої передової технології як блокчейн – завдання першорядної важливості, і це надає нашим громадянам переваги у вигляді зручності та безпеки для покупців і продавців у всьому Дубаї».

Криптовалюта emCash була розроблена перша заснована на блокчейне віртуальна валюта Дубая, що представляє собою цифровий еквівалент дирхаму – офіційної валюті ОАЕ.

Перш ніж отримати схвалення з боку державних регуляторів, вся екосистема кріптовалюти, додатки для смартфонів і PoS-терміналів, пройде через обов’язковий процес тестування.

Читайте также:
Coinme і Coinstar встановили в США більш ніж 2000 кіосків для покупки BTC за готівку

Розробка системи збіглася з реалізацією урядової програми, запущеної Міністерством фінансів Дубая спільно з компанією Smart Dubai office, в рамках якої відбудеться запуск заснованої на блокчейне платіжної платформи, що об’єднує 38 держустанов, фінансових інститутів та інших муніципальних організацій.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: