Експерт оцінив ідею відмови від плаваючого курсу рубля

Незалежний фінансовий експерт, автор проекту All Economics Антон Шабанов в бесіді з НСН прокоментував проект депутатів Держдуми, в якому пропонується відмовитися від плаваючого курсу рубля, повернути валютний коридор і запровадити валютний контроль.

Він зазначив, що подібні заходи можуть ускладнити фінансові операції в країні і не дадуть позитивного ефекту для російських громадян.

«Це не зовсім раціонально, тому що ринок звик вже до якогось стабільного врегулювання. А ринок себе вже урівноважив, рубль коштує стільки, скільки приблизно коштуватиме», — підкреслив фахівець.

На його думку, в країні вже існує певний валютний контроль у вигляді відстеження операцій і створення паспортів угод, а його посилення може ускладнити відносини з іноземними колегами.

Шабанов переконаний, що відмова від ринкових важелів у валютній сфері не поліпшить добробут росіян.

Раніше інвестиційний менеджер компанії «Відкриття Брокер» Тимур Нігматуллін в бесіді з ФБА «Економіка сьогодні» оцінив наслідки можливої відмови від плаваючого курсу рубля.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.