Експерти назвали основні умови кредиту від забудовників

Найбільші забудовники надають розстрочку на квартири в споруджуваних будинках. У статті спеціалізованого порталу Domik.ua проаналізовано умови отримання розстрочки, передає .

Експерти відзначають, що при оформленні кредиту інвестор, як правило, повинен спочатку внести від 30% вартості житла. Лише кілька забудовників не обмежують розстрочку термінами введення в експлуатацію.

В окремих випадках також залишок невиплачених квадратних метрів може подорожчати. Також, аналітики відзначають, що залежно від початкового внеску ціна квадратного метра може змінюватись. При оформленні кредиту не на максимальний термін початковий внесок може бути менше. Забудовники залишають за покупцем можливість провести повний розрахунок щодо розстрочення, не чекаючи її завершення. Також аналітики відзначили відсутність одноразових комісійних при оформленні кредиту.

Як повідомляв , експерти вважають надання забудовниками розстрочки одним з факторів, який позитивно впливає на первинний ринок житла. Однак, при будь-якій формі інвестування в житло, експерти радять вибирати надійного забудовника, який успішно реалізував не один проект. Наприклад, Холдингова компанія “Київміськбуд” – найбільша будівельна компанія України, працює з 1955 року. ХК “Київміськбуд” забезпечує повний цикл виробництва — від розробки проектної документації до введення будівлі в експлуатацію.

Читайте также:
Україна збільшила запаси газу в ПСГ за добу на 0,02%

“Київміськбуд” пропонує квартири в 30 будинках і комплексах Києва, 9 з них здано в експлуатацію. Це проекти на вулиці Обухівської, 135-А, на вулиці Михайла Драгоманова, на Чоколівському бульварі, 27Б, на вулиці Дубініна, 5/15; IV чергу будівництва ЖК “Французький квартал”.

Крім розстрочення “Київміськбуд” представляє кілька партнерських програм. “Від мрій до дій” з ПАТ “Кристалбанк”, позику в якій починається з 5% річних, і з АБ “Укргазбанк”, в якому можна оформити кредит від 7% річних.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: