Експерти назвали вартість житла в новобудовах столиці, яка встановилася до серпня

Середня вартість квартир у новобудовах Києва у липні 2018 року склала 23739 грн/кв. м порівняно з червнем, середня вартість виросла на 0,3% (± 1,7%). Про це повідомляє з посиланням на спеціалізований портал Столична нерухомість.

За рік середня вартість 1 кв. м квартир в новобудовах Києва збільшилася на 2,3%. З січня 2018 зменшилася на 1%.
Зменшення середніх цін в минулому місяці спостерігалося в Дніпровському (на 2,2%), Оболонському (на 8,6%) та Подільському (на 1,5%) районах. У Дарницькому та Святошинському районах – без змін. В інших районах збільшення склало від 1,4% у Печерському, до 3,8% у Деснянському.

Нагадаємо, великі забудовники, такі як, наприклад, “Київміськбуд”, пропонують інвесторам ряд фінансових інструментів, які дають можливість придбати житло на вигідних умовах. Мова йде про іпотеку, розстрочення або знижку в умовах стовідсоткової оплати.

Наприклад, у житловому комплексі бізнес-класу на вулиці Лейпцизької, 13 у столиці можна отримати знижку до 25% на окремі квартири. Подібні пропозиції діють і в інших комплексах, зведених холдингом.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.