Емму Уотсон намагалися перетворити в секс-рабиню

Актриса Емма Уотсон, знайома глядачам по ролі Герміони Грейнджер у серії фільмів про Гаррі Поттера, була однією з головних цілей злочинної організації, перетворює жінок у секс-рабинь. Активна учасниця цієї кримінальної групи актриса Еллісон Мек, арештована в кінці квітня 2018 року в Нью-Йорку, неодноразово намагалася залучити Уотсон “рух, допомагає жінкам розкрити їх справжній потенціал”.

Про це свідчать численні коментарі, які Мек залишала на офіційній сторінці Уотсон в соціальній мережі Twitter. “Емма Уотсон, я твоя колега по цеху і я приймаю участь в дивовижному русі, який, я впевнена, ти теж оціниш. Хотілося б поспілкуватися з тобою на цю тему”, – писала Мек на початку 2016 року. Пізніше вона неодноразово повторювала такі заклики, які, втім, залишилися без відповіді з боку Уотсон.

Нагадаємо, що за даними слідства зірка серіалу “Таємниці Смолвилля” Еллісон Мек була залучена в злочинну діяльність організації під назвою “Nxivm called DOS” з 2015 року. Вона виконувала функції рекрутера, користуючись своїми зв’язками і популярністю як актриси. Прокуратура звинувачує творців спільноти і саму Мек в організації секс-торгівлі, участі в створенні злочинного співтовариства.

Читайте также:  Аарон Пол зіграє в третьому сезоні "Світу дикого заходу"

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.