Емму Уотсон намагалися перетворити в секс-рабиню

Актриса Емма Уотсон, знайома глядачам по ролі Герміони Грейнджер у серії фільмів про Гаррі Поттера, була однією з головних цілей злочинної організації, перетворює жінок у секс-рабинь. Активна учасниця цієї кримінальної групи актриса Еллісон Мек, арештована в кінці квітня 2018 року в Нью-Йорку, неодноразово намагалася залучити Уотсон “рух, допомагає жінкам розкрити їх справжній потенціал”.

Про це свідчать численні коментарі, які Мек залишала на офіційній сторінці Уотсон в соціальній мережі Twitter. “Емма Уотсон, я твоя колега по цеху і я приймаю участь в дивовижному русі, який, я впевнена, ти теж оціниш. Хотілося б поспілкуватися з тобою на цю тему”, – писала Мек на початку 2016 року. Пізніше вона неодноразово повторювала такі заклики, які, втім, залишилися без відповіді з боку Уотсон.

Нагадаємо, що за даними слідства зірка серіалу “Таємниці Смолвилля” Еллісон Мек була залучена в злочинну діяльність організації під назвою “Nxivm called DOS” з 2015 року. Вона виконувала функції рекрутера, користуючись своїми зв’язками і популярністю як актриси. Прокуратура звинувачує творців спільноти і саму Мек в організації секс-торгівлі, участі в створенні злочинного співтовариства.

Источник

Залишити коментар