ЄС ймовірно схвалить мільярд євро макрофінансової допомоги Україні найближчим часом

ЄС ймовірно схвалить мільярд євро макрофінансової допомоги Україні найближчим часом

Рада ЄС найближчим часом, ймовірно, схвалить мільярд євро макрофінансової допомоги Україні, запропонований Єврокомісією в березні цього року. Про це сьогодні в Страсбурзі заявив голова делегації Європарламенту до Комітету парламентського співробітництва між Україною та ЄС Даріуш Росаті, передає

“Триває моніторинг виконання Угоди про зону вільної торгівлі та розпочата робота над пропозицією нової макрофінансової допомоги Україні. Тільки вчора відбулася зустріч з віце-президентом Європейської комісії Валдісом Дубровскисом з цього питання, і я радий інформувати всіх вас про те, що комісія висунула пропозицію про надання макрофінансової допомоги в розмірі 1 млрд. євро і парламент, напевно, підтримає цю пропозицію дуже скоро “, – сказав євродепутат.

Нагадаємо, в березні Єврокомісія офіційно затвердила пропозицію по новій програмі макрофінансової допомоги для України на суму до 1 млрд євро для підтримки економічної стабілізації та структурних реформ.

Пропозиція Єврокомісії для України підлягає затвердженню Європейським парламентом і Радою ЄС.

Як повідомляв віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко та Голова Групи підтримки України в Європейській Комісії Петер Вагнер підписали фінансову угоду на 50 млн. євро за підтримки Фонду енергоефективності України.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Меркель з Трампом поговорили і про Україну
Меркель з Трампом поговорили і про Україну

Меркель обговорила з Трампом питання України Німеччина, яка раніше озвучила чітку позицію щодо миротворців на Донбасі, вітає активну участь США...

Закрыть