Європейська сільгосптехніка в стані б/у: переваги придбання

Европейская сельхозтехника

Будь-які види сільськогосподарських робіт потребують надійної і якісної техніки, яка не підведе в самий невідповідний момент: при збиранні врожаю, в процесі внесення добрив, під час посівної кампанії або грунтообробних операцій. Нинішнє становище на ринку сільгосптехніки таке, що є великий вибір нових машин, так і агрегатів колишніх у вживанні.

На якому варіанті зупинити свій вибір сучасному аграрію, щоб і заощадити, і отримати в користування техніку з високим рівнем надійності і довговічності, а головне окупності? Якщо з новими виробами все більш чи менш зрозуміло, то достоїнства, якими володіє європейська сільгосптехніка в стані б/у, багатьма фермерами не приймаються до уваги при здійсненні покупки.

Низька ціна і висока якість

Не секрет, що імпортні с/г машини володіють більш високою вартістю, яка часто не по кишені господарствам дрібного і середнього масштабу. З цієї причини наші фермери воліють купувати техніку вітчизняного виробництва, яка не відрізняється великим терміном експлуатації і може зажадати ремонту через невеликий час після придбання. У свою чергу це обертається простоями і додатковими витратами на відновлення працездатності.

Виходом із ситуації є придбання зарубіжних сільгоспмашин побували у використанні, але зберегли високу ступінь надійності основних вузлів. Існують компанії, які займаються не тільки постачанням такої техніки, але і надають великий асортимент запасних частин до неї, що є додатковою перевагою, якщо був зроблений вибір саме на її користь.

Читайте также:
Яке покриття вибрати руберойд чи мембрани ПВХ?

Багатьох сільгоспвиробників приставка «б/у» завідомо відлякує або насторожує. Однак тут варто враховувати той факт, що колишня у вживанні імпортна техніка по багатьом технічним характеристикам перевершує вітчизняні зразки, тільки що зійшли з конвеєра. Важливо відзначити, що всі агрегати постачаються в хорошому стані і проходять обов’язковий технічний контроль у фахівців компаній-постачальників, тому можна не побоюватися за її експлуатаційні властивості і функціональність купується агригата.

Таким чином, можна підсумувати, що для наших аграріїв закордонні машини являють собою оптимальне і розумне поєднання доступної ціни і хорошої якості.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: