Євросоюз заборонив анонімну торгівлю криптовалютами

Євросоюз заборонив анонімну торгівлю криптовалютами

Згідно нових правил по боротьбі з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму, затверджених Європейським парламентом, криптовалютные біржі та електронні гаманці повинні будуть ідентифікувати своїх клієнтів за аналогією з банками.

Вимоги поширюються на фінансових учасників у межах території Євросоюзу, йдеться на офіційному сайті відомства.

«У уникнення відмивання грошей, приховування доходів і відхилення від сплати податків, оператори криптовалютных бірж і постачальники гаманців будуть зобов’язані проводити комплексну перевірку своїх клієнтів, включаючи верифікацію – практику, використовувану регульованими фінансовими організаціями. Платформи і постачальники криптовалютных послуг повинні також отримати ліцензію на свою діяльність», – повідомляють представники парламенту.

Крім цього, держави-члени Євросоюзу зберігають за собою право надавати більш широкий доступ до інформації у відповідності зі своїм національним законодавством. Їм дається півтора року на включення нових вимог, які вступлять в силу з 23 квітня.

«Кримінальне поведінка не змінюється. Злочинці користуються анонімністю для відмивання своїх незаконних доходів або фінансування тероризму. Цей нормативно-правовий акт допоможе усунути загрози для наших громадян і фінансового сектора, розширивши доступ до інформації про людей, що стоять за компаніями, і посиливши правила, що регулюють кріптовалюти і анонімні передплачені картки», – заявив депутат Європарламенту Крисянис Каринс.

Читайте также:
Bitspark запустила перший стейблкоин, прив'язаний до гонконгівського долара

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.