Євросоюз заборонив анонімну торгівлю криптовалютами

Згідно нових правил по боротьбі з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму, затверджених Європейським парламентом, криптовалютные біржі та електронні гаманці повинні будуть ідентифікувати своїх клієнтів за аналогією з банками.

Вимоги поширюються на фінансових учасників у межах території Євросоюзу, йдеться на офіційному сайті відомства.

«У уникнення відмивання грошей, приховування доходів і відхилення від сплати податків, оператори криптовалютных бірж і постачальники гаманців будуть зобов’язані проводити комплексну перевірку своїх клієнтів, включаючи верифікацію – практику, використовувану регульованими фінансовими організаціями. Платформи і постачальники криптовалютных послуг повинні також отримати ліцензію на свою діяльність», – повідомляють представники парламенту.

Крім цього, держави-члени Євросоюзу зберігають за собою право надавати більш широкий доступ до інформації у відповідності зі своїм національним законодавством. Їм дається півтора року на включення нових вимог, які вступлять в силу з 23 квітня.

«Кримінальне поведінка не змінюється. Злочинці користуються анонімністю для відмивання своїх незаконних доходів або фінансування тероризму. Цей нормативно-правовий акт допоможе усунути загрози для наших громадян і фінансового сектора, розширивши доступ до інформації про людей, що стоять за компаніями, і посиливши правила, що регулюють кріптовалюти і анонімні передплачені картки», – заявив депутат Європарламенту Крисянис Каринс.

Читайте также:  RSK запускає бета-версію платформи смарт-контрактів на блокчейне Биткоина

Источник

Залишити коментар