Євросоюз надасть Україні грант 5 млн євро на підтримку системи управління державними фінансами

Європейський Союз у партнерстві зі Світовим банком надасть Україні грант у сумі 5 млн євро для надання технічної допомоги для підтримки системи управління державними ресурсами. Про це повідомила сьогодні на брифінгу директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен, передає кореспондент .

“Сьогодні ми підписали угоду про надання технічної допомоги для того, щоб підтримувати систему управління державними ресурсами. 5 млн євро видається від Євросоюзу для підтримки цієї роботи”, – розповіла С. Кахконен.

За словами директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України, уряд повинен надавати ефективні і корисні державні послуги громадянам, тому ЄС і СБ допомагати зміцнювати державне управління та управління державними фінансами в Україні.

У свою чергу, посол Європейського Союзу в Україні Х’ю Мінгареллі підкреслив, що буде зосереджена робота на два сектори: реформа державного управління та реформування системи управління державними фінансами.

“Ми обрали ці два сектори, тому що уряд України в цих двох секторах має дуже сильні стратегії”, – сказав він.

Читайте также:
Запаси газу в ПСГ України перевищили 15 млрд кубометрів

С. Кахконен підкреслила, що Світовий банк надає лише технічну допомогу.

“Ми плануємо закінчити нашу проектну роботу, а також дорадчу та технічну допомогу протягом двох років. Ми очікуємо побачити результати через 2-2,5 року. Це довгострокові процеси, і ця робота може бути розширена і продовжена”, – додала вона.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: