Євростат підрахував витрати європейців на їжу, алкоголь і сигарети

Середньостатистичний житель Європейського Союзу витрачає трохи більше 12% своїх доходів на їжу, передає з посиланням на Eurostat.

При цьому повідомляється, що більшу частину своїх доходів — 24,5% — європейці витрачають на житло та комуналку. Далі йдуть витрати на транспорт — 12,9% доходів, і на їжу — 12,2%.

На ресторани і готелі жителі ЄС витрачають 8,6% доходів, на відпочинок і культуру — 8,5%. Ще близько 5,5% становлять витрати європейців на меблі та побутову техніку.

Також повідомляється, що на алкогольні напої та тютюнові вироби європейці витрачають всього 3,9% своїх доходів.

Зазначимо, що витрати українців на алкоголь ростуть. За підрахунками Держстату України — приблизно на 21% (порівняно з минулим роком). При цьому, українці збільшили свої витрати переважно на алкогольні напої нашого виробництва.

Експерти коментують таку динаміку, пояснюють її дорожнечею імпортної продукції і, що більш важливо, високою якістю алкоголю від відомих українських брендів.

“Брендовий українська горілка сьогодні відповідає всім світовим стандартам”, — підкреслюють в ІСЕ.

Читайте также:  Базова ціна на газ в червні складе 6,79 тис. грн за 1 тис. куб. м

На підтвердження цієї тези, зазначимо, що українська горілка від торгової марки Medoff за весь час існування на ринку була удостоєна більш як 60 міжнародних нагород.

Источник

Залишити коментар