Євростат підрахував витрати європейців на їжу, алкоголь і сигарети

Середньостатистичний житель Європейського Союзу витрачає трохи більше 12% своїх доходів на їжу, передає з посиланням на Eurostat.

При цьому повідомляється, що більшу частину своїх доходів — 24,5% — європейці витрачають на житло та комуналку. Далі йдуть витрати на транспорт — 12,9% доходів, і на їжу — 12,2%.

На ресторани і готелі жителі ЄС витрачають 8,6% доходів, на відпочинок і культуру — 8,5%. Ще близько 5,5% становлять витрати європейців на меблі та побутову техніку.

Також повідомляється, що на алкогольні напої та тютюнові вироби європейці витрачають всього 3,9% своїх доходів.

Зазначимо, що витрати українців на алкоголь ростуть. За підрахунками Держстату України — приблизно на 21% (порівняно з минулим роком). При цьому, українці збільшили свої витрати переважно на алкогольні напої нашого виробництва.

Експерти коментують таку динаміку, пояснюють її дорожнечею імпортної продукції і, що більш важливо, високою якістю алкоголю від відомих українських брендів.

“Брендовий українська горілка сьогодні відповідає всім світовим стандартам”, — підкреслюють в ІСЕ.

На підтвердження цієї тези, зазначимо, що українська горілка від торгової марки Medoff за весь час існування на ринку була удостоєна більш як 60 міжнародних нагород.

Читайте также:
Експерт розповів, чому сьогодні в Україні страждає бізнес і споживач

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.