Facebook запроваджує санкції проти користувачів з Росії

Засновник і власник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг розповів, що за власним бажанням вводить санкції проти Росії, передає Joinfo.ua з посиланням на Associated Press.

«Мало хто знає, але наш рід з боку мами починається з Умані, а сам я, хоч і не є сильно віруючим, але кілька разів їздив з хасидами інкогніто в Умань на святкування Рош а-Шана і вважаю Україну своєю другою батьківщиною. Тому не можу спокійно дивитися, що Росія робить у Криму та на Донбасі. Крім того, коли я приїздив у Росію і спілкувався з президентом, здається тоді це був Медведєв, він наступив мені на ногу і навіть не вибачився, тому я вважаю, що він це зробив спеціально. Так ведуть себе тільки дикі і невиховані люди», – розповів мільярдер.

Він сказав, що має намір відключити можливість писати в Фейсбук російським користувачам і закликав інші соціальні мережі, зокрема Твіттер, зробити теж саме. Можливість читати Цукерберг поки залишає.

«Це, безумовно, піде на користь світовій павутині, так як ми не дамо можливість московським «тролям» там гадити», – пояснив свою ініціативу засновник Фейсбук.

Введення даних санкцій планується зробити вже в цьому місяці.

Зазначимо, Марк Цукерберг регулярно потрапляє в рейтинг найбагатших людей світу за версією журналу Forbes.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published.