Financial Times розповіла про ризик для пристроїв Apple через торгову війну Трампа

Динамічний сектор продукції Apple, який включає в себе розумні годинник і колонки Apple Watch і HomePod і навушники AirPods, ризикує постраждати від останньої пропозиції президента США Дональда Трампа ввести 10-процентні мита на китайські товари на суму 200 млрд доларів. Про це пише Financial Times, передає

Основна продукція компанії, iPhone і комп’ютерів Mac, поки що виведені з-під дії запропонованих тарифів. “Apple може бути вимушена підняти ціни в США, щоб компенсувати підвищені мита, або прийняти удар за показниками прибутковості”, — відзначає газета. Під нові мита можуть потрапити і розумні колонки конкурентів Apple, це пристрої компаній Amazon, Google і Sonos.

“Підвищення градуса риторики між США і Китаєм” це один з найбільших ризиків” для вартості акцій Apple протягом всього часу до презентації нового iPhone, посилається FT записку на аналітиків Morgan Stanley.

Як повідомляв президент США Дональд Трамп заявив, що він готовий ввести мита на китайські товари, імпортовані в США, якщо виникне така необхідність — аж до 500 млрд доларів.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Бьянка вийшла заміж: перші весільні фото молодят
Бьянка вийшла заміж: перші весільні фото молодят

Відома R&B-співачка Б'янка і музикант Роман Безруков стали чоловіком і дружиною. 32-річна співачка Б'янка вийшла заміж за свого коханого, гітариста...

Закрыть