Фінансові експерти Великобританії очікують зростання криптовалют

Новий опитування серед фінансових фахівців у Великобританії показує, що більше половини з тих, хто інвестував в кріптовалюти (56%), планують придбати більше криптомонет в цьому році. Незважаючи на триваюче падіння ринку, тільки 8% опитаних мають намір продати свої цифрові валюти. Більшість інвесторів – 54% очікують, що ціна криптовалют буде рости в найближчі 12 місяців.

Згідно з опитуванням Citigate Dewe Rogerson, тільки 32% опитаних прогнозують зниження вартості. Ще 31% планують зберегти або продати деякі з своїх криптоактивов, і тільки 8% збираються позбутися всіх своїх монет. Ці дані отримані в результаті онлайн-опитування, в якому взяли участь 146 фінансових експертів Великобританії.

Автори звіту
«Сприйняття інвестора: кріптовалюти» кажуть, що 32% опитаних очікують різкого зростання цін криптовалют до 2021 року. Ще 18% прогнозують невелике зростання. І тільки 28% респондентів вважають, що вартість цифрових активів буде знижуватися.

«Багато кріптовалюти показали високий зростання цін разом з збільшеною волатильністю», – сказав Філ Андерсон (Phil Anderson), президент Citigate Dewe Rogerson. «З’явилися криптовалютные мільйонери, але багато інші інвестори втратили гроші. Незважаючи на волатильність і коливання цін, наші дослідження показують, що багато фінансові фахівці як і раніше з оптимізмом дивляться на майбутнє криптовалют».

Андерсон також зазначив, що на початку року ринкова капіталізація криптовалют становила близько 800 мільярдів доларів. «Більше половини професіоналів у сфері фінансів (59%) очікують, що до 2021 року вона складе більше 1 трильйона доларів, а 15% прогнозують, що вона зросте до 2 трильйонів доларів», – сказав він. Лише 19% вважають, що ринок буде зменшуватися і що ринкова капіталізація буде нижче 800 мільярдів доларів.

Крім того, більшість опитаних вважають, що тиск регуляторів на індустрію буде рости в найближчі два роки – про це заявили 62% респондентів. Незважаючи на це, 22% експертів думають, що використання цифрових валют для платежів і грошових переказів різко зросте. Ще 48% прогнозують зростання ринку в найближчі п’ять років. Філ Андерсон каже:

«Яке б майбутнє не було уготовано криптовалютного ринку, одне можна сказати напевно – він буде продовжувати залучати мільярди доларів, фігурувати в ЗМІ і підігрівати дебати про свою долю».

Більшість учасників опитування вважають, що великі компанії отримають найбільшу вигоду. Більше двох третин респондентів зазначили, що великі фірми збільшать свої криптовалютные запаси в найближчі три роки. 68% вважають, що у корпорацій виникне спокуса використовувати кріптовалюти разом з розумними контрактами та іншими блокчейн-додатками. Близько 54% опитаних вважають, що більше компаній будуть використовувати кріптовалюти для збору коштів. При цьому 44% фінансових експертів очікують серйозного поширення технології блокчейна, а 33% вважають, що воно буде більш помірним.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Емілі Ратаковски спокусливо оголилася перед дзеркалом

Американська супермодель Емілі Ратаковски, яку раніше визнали однією з найсміливіших і розкутих моделей в світі, в черговий раз похвалилася своєю...

Закрыть