FinCEN: Іран використовує кріптовалюти для обходу санкцій

FinCEN: Іран використовує кріптовалюти для обходу санкцій

Використовуючи кріптовалюти, уряд Ірану наражає на небезпеку світову фінансову систему, завили представники підрозділу Міністерства фінансів США по боротьбі з фінансовими злочинами (FinCEN).

За даними FinCEN, з 2013 року жителі Ірану в «зловмисних цілях, які «забезпечують потенційні можливості для фізичних і юридичних осіб ухилитися від санкцій» здійснили транзакції в биткоинах на загальну суму $3,8 млн.

FinCEN зазначає, що, незважаючи на те, що Центральний банк Ірану (CBI) забороняє внутрішнім фінансовим установам працювати з криптовалютами, Інтернет дозволяє отримати до них доступ як приватним особам, так і підприємствам. При цьому в документі організації фігурують такі назви як «віртуальні валютні біржі, розташовані в Ірані», «обмінні пункти однорангової мережі (P2P)».

FinCEN настійно закликає «установи проаналізувати реєстри блокчейнов на предмет активності, яка може виходити від Ірану», зазначивши, що «високодинамічна» міжнародна криптовалютная діяльність може «затуляти сліди транзакцій».

В рамках своїх рекомендацій агентство нагадує фінансових установ про нормативних зобов’язання відповідно до Закону про банківську таємницю (BSA) і санкционными вимогами (CISADA).

Читайте также:  Запуск мережі Telegram Open Network можливий у березні

Раніше влада Ірану повідомили про плани випустити свою криптовалюту, яка дозволить обійти американські санкції. При цьому регулятор заявляв, що фінансові органи Ісламської Республіки не визнають кріптовалюти в якості легітимного кошти для розрахунків і не здійснюють транзакції з їх участю.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.