Футбольний клуб «Барселона» випустить токен для голосування

Каталонський футбольний клуб «Барселона» випустить токен Barça Fan Token, який дасть фанатам можливість голосувати в опитуваннях клубу. Токени будуть доступні в додатку Socios.com від компанії Chiliz.

Barça Fan Token (BAR) був розроблений у співпраці з блокчейн-компанією Chiliz для того, щоб фанати могли голосувати в опитуваннях, ініційованих футбольним клубом, через мобільний додаток Socios.com. Генеральний директор і засновник Chiliz Олександр Дрейфус (Alexandre Dreyfus) сказав:

«У «Барселони» більше 300 мільйонів фанатів по всьому світу. Клуб, без сумніву, є найвідомішою і найбільш підтримуваної футбольною командою в світі, і ми з нетерпінням чекаємо, коли її фанати зможуть брати участь в житті клубу».

Chiliz зазначила, що фанати, які взаємодіють з клубом через додаток, будуть винагороджені балами, які можна обміняти на сувенірну продукцію команди. Для володарів BAR передбачені й інші функції, включаючи чат, торгівлю токенами, ігри та багато іншого.

40 млн токенів BAR надійдуть у продаж у другому кварталі 2020 року за ціною €2 за токен. При цьому, щоб отримати токен BAR, фанатам спочатку потрібно буде придбати токен Chiliz, який можна купити на багатьох біржах.

Читайте также:
Casa представила оновлений апаратний вузол Биткоина Node 2

Жозеп Пон (Josep Pont), член правління та голова комерційного відділу клубу, розповів, що робота з блокчейном – це частина глобальної стратегії «Барселони» з пошуку нових цифрових інструментів для залучення фанатів.

«Ця угода дасть нам можливість організувати інноваційні маркетингові та партнерські угоди з чітким акцентом на цифрову сферу, щоб наблизити клуб до наших фанатів по всьому світу», – зазначив він.

Минулого місяця футбольний клуб «Парі Сен-Жермен», також у співпраці з Chiliz, випустив токен для голосування. Раніше крикетний клуб Lancashire Cricket Club почав використовувати блокчейн для продажу квитків, а баскетбольний клуб «Сакраменто Кінгз» запустив аукціонну платформу для продажу спортивних товарів через кілька місяців після випуску власного сертифіката.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.