Genesis Capital: активність інституційних інвесторів в галузі зросла на 300% за рік

На думку аналітиків з компанії Genesis Capital, причиною поточного злету курсу биткоина могло послужити збільшення активності інституціональних інвесторів, яка склала 300% за рік.

Як повідомляє канал CNBC, на зліт ціни першої кріптовалюти також міг вплинути анонс стейблкоина Libra. Однак зазначимо, що ще до анонсу зростання курсу биткоина становив 140%. Крім того, рости биткоину допомагає напружена міжнародна ситуація – торгова війна між США і Китаєм і тертя на Близькому Сході.

Багато аналітики порівнюють биткоин із золотом, з-за його популярності в якості спекулятивного активу і засоби зберігання багатства, однак, на думку неназваного CNBC керуючого активами, справа не в цьому.

«Справа не в кореляції, а в тому, що інвестори намагаються диверсифікувати невеликі частини свого портфеля в інші активи», – сказав він.

Зазначимо, що, на думку генерального директора Circle Джеремі Эллайра (Jeremy Allair), биткоин продовжить своє зростання. У той же час аналітик Наїм Аслам (Naeem Aslam) вважає, що курс першої кріптовалюти може досягти $60 000 або навіть $100 000.

Читайте также:
Видеостриминговый сервіс Twitch знову почав приймати платежі в BTC і BCH
Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.