Держдумі запропонували використовувати блокчейн на виборах в молодіжні парламенти

Голова комітету Держдуми з фізичної культури, спорту, туризму і у справах молоді Михайло Дегтярьов схвалив ідею використовувати технологію блокчейна на виборах в молодіжні парламенти.

«Молодіжний парламент потрібно активно залучати до різних питань, тим більше в якості експериментального майданчика з застосуванням нових технологій. За блокчейном, тобто, кажучи по-російськи, децентралізованими мережами і базами даних – майбутнє. Це технологія, яка починає перевертати світ, в тому числі вона може послужити хорошу службу в розвитку демократії – майбутнє в будь-якому випадку за прямою демократією. Протестувати застосування блочкейна можна як раз на молодіжному парламенті», – повідомив він.

За словами Дегтярьова, блокчейн дозволить брати участь у процесі виборів дистанційно за допомогою гаджета.

«Так, наприклад, сидячи вдома, використовуючи свій гаджет, стовідсотково ідентифікуючи свою особу, ви зможете віддати свій голос на виборах. Також і на микрореферендумах, коли потрібно вибрати, умовно, варто садити липи або тополі на вулицях вашого міста. Такі референдуми можуть проводитися протягом 15 хвилин і будуть легітимними», – уточнив він.

Читайте также:  Бездомні Нью-Йорка отримають смартфони з криптовалютой

Раніше Держдумі запропонували використовувати молодіжні парламенти в якості експериментальних майданчиків для застосування блокчейна для голосування.

Також доцільність застосування блокчейна на виборах мера Москви виклав у листі на ім’я голови ЦВК Елли Памфілової депутат Держдуми від ЛДПР Василь Власов.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.