Госпродпотребслужба протягом 2016 р. припинила діяльність тільки двох недобросовісних операторів ринку

Госпродпотребслужба в 2016 році провела 6 313 позапланових перевірок у сфері безпеки харчових продуктів і ветеринарії. Про це йдеться на порталі служби, передає .

Так, фахівці Госпродпотребслужбы в областях і р. Києві у сфері безпеки харчових продуктів і ветеринарії за період з квітня по грудень (включно) 2016 р. провели всього 6 313 позапланових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю).

294 заходи зі здійснення державного нагляду були проведені з метою перевірки виконання суб’єктом господарювання приписів і розпоряджень.

Ще 378 позапланових перевірок фахівці Госпродпотребслужбы здійснили, реагуючи на обґрунтоване звернення фізичної особи про порушення.

З проведених позапланових заходів 2 720 стосувалися здоров’я і благополуччя тварин, 3 577 – якості і безпеки харчових продуктів та кормів, 16 – інше (перевірки суб’єктів господарювання, які займаються переробкою побічних продуктів тваринного походження, виробники казеїну технічного, ветсанутильзаводы).

Госпродпотребслужба за 2016 р. зареєструвала 4 530 звернень про проведення позапланових перевірок суб’єктів господарювання, з них 771 – звернення фізичних осіб, у тому числі і на Урядову гарячу лінію, де 399 звернень обґрунтованих і 372 – не обґрунтовані, про що повідомили заявникам.

Читайте также:
Учасники ОПЕК+ відзначили вплив відносин між США та КНР на ринок нафти

: Контролери оштрафували порушників ветеринарно-санітарних норм (що призводило до подальшого поширення АЧС) всього лише на 5,5 тис. грн.

Фізичними особами було подано звернень на 777 – суб’єктів господарювання про порушення їх законних прав.

За результатами проведення позапланових перевірок складено 937 приписів, за 561 особі прийняли заходи адміністративного впливу на суму 62 667 грн, стягнули штрафів з 561 людини на суму 112 545 грн; призупинено діяльність двох операторів ринку.

Нагадаємо, як повідомляв чиновника Госпродпотребслужбы судитимуть за хабарництво.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: