Громадяни ПАР почали частіше звертатися до криптовалютам

Економічна нестабільність стала причиною збільшення числа зацікавлених криптовалютами громадян Південної Африки: Google зафіксував найвищий рівень запитів «біткойн» в ПАР серед 66 країн з високим рівнем пошуку.

Середнє щомісячне число пошуків по слову «bitcoin» громадянами Південної Африки за останні 12 місяців оцінюється в межах від 100 000 до 1 000 000. Зростає і південноафриканський товарообіг з використанням биткойна – минулого тижня була вперше зафіксована сума біржових угод з криптовалютами, що перевищує 20 000 000 рендів (приблизно $1.7 млн).

Аналітик ринку Мати Грінспен (Mati Greenspan) повідомив, що торговельна та інвестиційна платформа eToro зафіксувала значне зростання числа південноафриканських трейдерів.

«Кількість нових користувачів з Південної Африки, які торгують біткойнами через eToro, збільшилась на 671% з листопада 2017 за січень 2018 порівняно з тим же періодом в 2016 році», – розповів він.

Деякі аналітики приписують зростаючу зацікавленість криптовалютами в Південній Африці того, що радикальні земельні реформи президента Південно-Африканської Республіки Сиріла Рамафосы, які полягають у експропріації земель у білих фермерів, можуть стати каталізатором зростання економічної нестабільності.

На тлі заяв президента, а також високого рівня безробіття в країні, ставлення населення з фінансовими організаціями загострилися, а соціальна напруга зросла. В таких умовах місцеві мешканці вирішили звернутися до биткойну як до вирішення проблем, пов’язаних з економічною і політичною нестабільністю.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Вчені з’ясували, які жінки частіше виходять заміж

Дослідники довели, що жінки, які виступають ініціаторами у відносинах, більш вдалі в любові. В ході нового дослідження, яке провели працівники...

Закрыть