В. Насалик пояснив суть розпорядження про надзвичайні заходи в енергосистемі

Розпорядження про надзвичайний стан в енергосистемі дозволяє перейти на ручне керування і перейти на атомну енергетику. Про це під час спілкування з журналістами заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, передає кореспондент .

“Суттю цього розпорядження, яке ми сьогодні прийняли, є дві речі. Перше, що ми переходимо від економічного формування цінових заявок для теплових станцій в ручне управління. Для чого ми переходимо в ручне управління? Для того, щоб максимально завантажити ті блоки, які працюють на нашому газовому вугіллі і зменшити ті блоки, які працюють на антрациті. Друга позиція, це зменшити минсклад і збільшити атомку”, – зазначив міністр.

Як повідомляв уряд прийняв розпорядження “Про застосування тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії”.

 

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: