В. о. голови ГФС задекларував квартиру в Києві і 200 тисяч гривень готівкою

Виконуючий обов’язки голови державної фіскальної служби України Олександр Власов в декларації за 2017 вказав квартиру в Києві, яка належить його синові і 200 000 гривень готівкою. Про це повідомляє з посиланням на декларацію Власова.

Так, власником квартири в Києві є Власов Владислав Олександрович. Також Владислав Олександрович вказаний як власник машиномісця в підземному автопаркінгу. Крім того, зазначено, що Власов з 15 травня 2017 року орендує квартиру в Одесі. Власов має легковий автомобіль марки Mini Cooper. Рік випуску автомобіля – 2012. Власов отримав права власності в 2016 році. На момент придбання вартість авто становить 230 000 гривень.

У минулому році Власов отримав 245 465 гривень зарплати за місцем роботи в ГФС і 153 085 гривень зарплати в Одеській митниці ГФС.

Власов також вказав що він позичив третім особам кошти в розмірі 970 000 гривень. Готівкою у в. о. голови ГФС зберігається 200 000 гривень.

Нагадаємо, сьогодні в. о. голови ГФС Мирослав Продан звільнився із займаної посади за власним бажанням. Уряд затвердив відповідне рішення.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Лікарі пояснили, чому не можна чистити вуха ватним паличками

Отоларингологи не рекомендують використовувати ватяні палички для чищення вух, їх застосування небажане, кількість сірки лише збільшується. Дослідники заявляють, що при...

Закрыть