Японська асоціація JVCEA приступає до контролю активів криптовалютных бірж

Асоціація японських криптовалютных бірж (JVCEA) планує посилити заходи з управління активами учасниками об’єднання, встановивши ліміт на кількість цифрових валют, які перебувають на гарячих гаманцях: стеля може становити від 10 до 20% сумарних депозитів клієнтів.

JVCEA перебуває у процесі перегляду своїх правил, спочатку сформульованих у липні, після чого вони будуть представлені для сертифікації Агентство фінансових послуг Японії (FSA).

Біржі зазвичай зберігають криптовалютные активи більшості своїх клієнтів в автономному режимі в холодних гаманцях і деяку кількість у гарячому.

Оскільки він підключений до Інтернету, це робить його вразливим для потенційних хакерських атак. Нові правила JVCEA обмежують частку цифрових активів, яка зберігається таким чином.

Прагнення до більш суворого регулювання обумовлено недавньому зломом біржі Zaif, в результаті якого її клієнти втратили 6.7 млрд йен (близько $60 млн) в криптовалютах.

Дії JVCEA по контролю за управлінням активами біржами-учасниками здійснюються на тлі заяви Агентства фінансових послуг (FSA), яке посилює контроль за криптовалютным ринком запровадженням адміністративних санкцій відносно біржі Zaif і її оператора Tech Bureau Corp.

Читайте также:  В Індії десять поліцейських підозрюються у вимаганні биткоинов

Источник

Залишити коментар