ICO Viabtc на блокчейне Bitcoin Cash зібрало $30 мільйонів за 2 години

8 жовтня блокчейн-компанія і майнинговый пул ViaBTC завершив первинне розміщення токенів (ICO) з використанням протоколу Wormhole і мережі Bitcoin Cash. Згідно з обмінним даними, ICO ViaBTC Token приваблювало $3 700 в секунду, зібравши в загальній складності $30 мільйонів трохи більш, ніж за 2 години.

ViaBTC недавно випустила новий токен під назвою Viabtc Token (VIAT), використовуючи протокол Wormhole. Компанія називає VIAT допоміжної послугою, підвищує своєю наявністю цінність основного сервісу та бонусним токеном, який може використовуватися як «газ» або метод перенесення вартості. Коли VIAT був випущений в мережі Wormhole, розробники встановили фіксовану кількість випущених монет на рівні 2 мільярдів токенів.

У понеділок Viabtc зібрала $30 мільйонів під час першого великого ICO, здійсненого на блокчейне Bitcoin Cash. Потім 9 жовтня користувачі Coinex, які торгують токеном VIAT, отримали безкоштовні токени CET.

VIAT буде використовуватись для процесу під назвою «дуомайнинг», який забезпечує майнер як звичайні виплати пулу, так і додаткові виплати VIAT. Майнінгові виплати в VIAT будуть реалізовуватися в чотири етапи і нададуть майнер додаткові стимули для об’єднання в пул.

Читайте также:
Звіт WatchGuard: кількість атак «криптоджекинга» на пристрої з Linux продовжує зростати

Майнинговый пул заявляє, що користувачі можуть запрошувати друзів майнить з Viabtc, і завдяки реферального системі вони зможуть отримувати більше винагород. Власники VIAT можуть також використовувати токени для знижок на комісії пулу і «ексклюзивну підтримку клієнтів». За токени можна буде придбати майнінгові аксесуари, сувеніри Viabtc і акселератор транзакцій BTC компанії.

«Viabtc Token можна використовувати в якості «газу» та інструменту перенесення вартості», – пояснює майниговый пул. «Ми додамо до нього більше додатків і привілеїв, щоб її власники могли брати участь у плануванні операцій Viabtc, створенні та вдосконаленні екосистеми Viabtc разом з нашою командою».

Крім торгівлі, VIAT буде використовуватися виключно для послуг Viabtc, щоб зміцнити позицію фірми в індустрії блокчейна. Проект очолює засновник майнингового пулу Хайпо Ян (Haipo Yang) і операційний директор фірми Хуэймин Оуян (Huimin Ouyang). VIAT також буде зазнавати зворотного викупу та процесу «спалювання» згідно білій книзі ICO VIAT.

«Viabtc викупить і «спалить» VIAT з 20% свого квартального доходу у кінці кожного кварталу – це призведе до сталого скорочення загальної кількості VIAT з доброякісною моделі дефляції», – йдеться в білій книзі.

Viabtc додає:

Читайте также:
Блокчейн-платформа для вантажоперевезень Maersk TradeLens запущена в Росії

«Інформація про викуп буде оголошена своєчасно, а транзакції «спалювання» будуть доступні для перевірки блокчейне для забезпечення прозорості».

За минулий рік випуску метод власних токенів компаніями для певних послуг і привілеїв добре себе зарекомендував. Наприклад, у випадку з торговою платформою Binance і токеном BNB.

Біржа Viabtc Coinex і її токен CET також використовують монети для заохочення користувачів, а CET в даний час коштує близько $0.03. За даними торгової платформи в цей вівторок, VIAT торгується на рівні $0.04 за монету, а його загальний обсяг торгів перевищує мільйон доларів.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: