ICO Viabtc на блокчейне Bitcoin Cash зібрало $30 мільйонів за 2 години

ICO Viabtc на блокчейне Bitcoin Cash зібрало  мільйонів за 2 години

8 жовтня блокчейн-компанія і майнинговый пул ViaBTC завершив первинне розміщення токенів (ICO) з використанням протоколу Wormhole і мережі Bitcoin Cash. Згідно з обмінним даними, ICO ViaBTC Token приваблювало $3 700 в секунду, зібравши в загальній складності $30 мільйонів трохи більш, ніж за 2 години.

ViaBTC недавно випустила новий токен під назвою Viabtc Token (VIAT), використовуючи протокол Wormhole. Компанія називає VIAT допоміжної послугою, підвищує своєю наявністю цінність основного сервісу та бонусним токеном, який може використовуватися як «газ» або метод перенесення вартості. Коли VIAT був випущений в мережі Wormhole, розробники встановили фіксовану кількість випущених монет на рівні 2 мільярдів токенів.

У понеділок Viabtc зібрала $30 мільйонів під час першого великого ICO, здійсненого на блокчейне Bitcoin Cash. Потім 9 жовтня користувачі Coinex, які торгують токеном VIAT, отримали безкоштовні токени CET.

VIAT буде використовуватись для процесу під назвою «дуомайнинг», який забезпечує майнер як звичайні виплати пулу, так і додаткові виплати VIAT. Майнінгові виплати в VIAT будуть реалізовуватися в чотири етапи і нададуть майнер додаткові стимули для об’єднання в пул.

Читайте также:  Конференція «Блокчейн-технології в світовій економіці та бізнесі» 14 лютого в Москві

Майнинговый пул заявляє, що користувачі можуть запрошувати друзів майнить з Viabtc, і завдяки реферального системі вони зможуть отримувати більше винагород. Власники VIAT можуть також використовувати токени для знижок на комісії пулу і «ексклюзивну підтримку клієнтів». За токени можна буде придбати майнінгові аксесуари, сувеніри Viabtc і акселератор транзакцій BTC компанії.

«Viabtc Token можна використовувати в якості «газу» та інструменту перенесення вартості», – пояснює майниговый пул. «Ми додамо до нього більше додатків і привілеїв, щоб її власники могли брати участь у плануванні операцій Viabtc, створенні та вдосконаленні екосистеми Viabtc разом з нашою командою».

Крім торгівлі, VIAT буде використовуватися виключно для послуг Viabtc, щоб зміцнити позицію фірми в індустрії блокчейна. Проект очолює засновник майнингового пулу Хайпо Ян (Haipo Yang) і операційний директор фірми Хуэймин Оуян (Huimin Ouyang). VIAT також буде зазнавати зворотного викупу та процесу «спалювання» згідно білій книзі ICO VIAT.

«Viabtc викупить і «спалить» VIAT з 20% свого квартального доходу у кінці кожного кварталу – це призведе до сталого скорочення загальної кількості VIAT з доброякісною моделі дефляції», – йдеться в білій книзі.

Viabtc додає:

Читайте также:  Партнер Pantera Capital: «купуйте биткоин, але диверсифікуйте ризики»

«Інформація про викуп буде оголошена своєчасно, а транзакції «спалювання» будуть доступні для перевірки блокчейне для забезпечення прозорості».

За минулий рік випуску метод власних токенів компаніями для певних послуг і привілеїв добре себе зарекомендував. Наприклад, у випадку з торговою платформою Binance і токеном BNB.

Біржа Viabtc Coinex і її токен CET також використовують монети для заохочення користувачів, а CET в даний час коштує близько $0.03. За даними торгової платформи в цей вівторок, VIAT торгується на рівні $0.04 за монету, а його загальний обсяг торгів перевищує мільйон доларів.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.