Інституційні інвестори входять на ринок криптовалют через позабіржові майданчики

Інституційні інвестори все сильніше втягуються в ринок криптовалют, капіталізація якого на даний момент становить 220 мільярдів доларів. Якщо раніше особливо великі угоди з цифровими активами здійснювали приватні інвестори, то зараз все частіше помічаються хедж-фонди та інші інституціональні установи в угодах на суму $100 000 і вище з допомогою приватних транзакцій. Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на заяву голови по трейдингу компанії Cumberland Боббі Чо (Bobby Cho). Cumberland — це криптовалютное підрозділ чиказької компанії DRW Holdings LLC, яка займається позабіржовою торгівлею.

«Те, що зараз відбувається — це професіоналізація. Дні “Дикого Заходу” незабаром залишаться в минулому”, – заявив Чо.

Згідно з дослідженнями Digital Assets Research і TABB Group у квітні угоди з криптовалютами на ОТС ринках відбувалися на суму від $250 млн до $30 млрд щодня. На загальнодоступних криптовалютных біржах обсяг торгів за останню добу склало $15 млрд згідно з даними CoinMarketCap.

«У своєму позабіржовому бізнесі ми спостерігаємо тризначний зростання», – заявив генеральний директор бостонської Circle Internet Financial Джеремі Эллайр (Jeremy Allaire).

Читайте также:
Колишні співробітники The Denver Post створять газету на блокчейне

Згідно з даними Digital Asset Research обсяги торгів на позабіржовому ринку впали разом з цінами на кріптовалюти, але він постраждав не так сильно, як загальнодоступні біржі, на яких торговельні обсяги знизилися на 80% щодо пікових значень. Чо також зазначив, що багато інституційні інвестори почали входити в ринок криптовалют лише нещодавно, побачивши зниження волатильності.

«Волатильність була головним недоліком і приводом для критики серед інституційних інвесторів, але в останні 4-6 місяців ринок знаходиться в дуже вузькому діапазоні. Схоже, що через зниження різких коливань цін фінансові установи стають більш схильні до входу в криптовалютное простір», – заявив він.

Також Чо додав, що третина від усіх транзакцій його компанії припадає на час роботи азіатський ринків. Великим компаніям вигідно використовувати ОТС ринки, тому що вони можуть заздалегідь домовитися про ціну і не переживати з-за різких стрибків котирувань, ймовірність виникнення яких зростає із-за їх великих транзакцій.

«Якщо вони ліквідують актив, вони роблять це на ОТС», – заявив засновник компанії Bcause, яка займається обслуговуємо майнер криптовалют інституціонального рівня, Тому Флейк (Tom Flake).

Читайте также:
Занедбане виробництво Intel придбано майнерами биткоина

По темі також висловився керуючий директор Fundstrat Global Advisers Сем Доктор (Sam Doctor), зазначивши, що великі покупці йдуть на ОТС ринки тому, що біржі не можуть надати достатню ліквідність.

«На даний момент все більше установ входить у даний ринок і дисбаланс збільшується», – сказав він. «Тому з’являється все більше брокерських фірм, вони хочуть надати інституційним покупцям необхідну ліквідність.

Засновник хедж-фонду Ikigai Тревіс Клінг (Travis Kling) зазначив, що особливим попитом користуються «незаймані» биткоины, які купуються прямо у майнер. Справа в тому, що такі монети з 100% вірогідністю не використовувалися для відмивання грошей, тому інвестори готові платити за них на 20% вище ринкової вартості.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: