Інвестори воліють купувати житло на початковому етапі будівництва забудовник

Незважаючи на кризові явища в економіці попит на житло на первинному ринку нерухомості залишається досить високим. Як розповіли в прес-службі ПАТ “ХК “Київміськбуд” інвестор воліє купувати житло на початкових етапах будівництва, звичайно, коли мова йде про надійного забудовника.

“Частка проданих квартир в зданих будинках порівняно з минулим роком незначно зменшилася, що, знову-таки, пов’язано з нестабільною фінансовою ситуацією в країні і загальним зниженням платоспроможності населення. Однак, житлових комплексів ПАТ “ХК “Київміськбуд” це практично не торкнулося. Допомагає репутація холдингової компанії, завдяки якій ми можемо продавати майнові права на квартири на ранній стадії будівництва. І те, що ціна квадратного метра зафіксована в гривні, безпосередньо ми не прив’язані до долара, за рахунок чого виграємо у інших будівельних компаній”, — відзначили в компанії.

У “Київміськбуді” констатують — в порівнянні з минулим роком ціни на квартири зросли.

“Цьому сприяло декілька причин. По-перше, зростає собівартість будівництва, значну частину якої становлять ціни на будівельні матеріали. Подорожчання будматеріалів пов’язано із зростанням цін на енергоносії. Позначається на ціні і зростання з січня 2017 року мінімальної заробітної плати. Ще одна складова зростання вартості житла — це попит. Всупереч кризовим явищам в економіці, інтерес до об’єктів будівництва постійно зростає. У той же час підвищуються і вимоги до якості будівництва з боку нинішнього покупця. Аналіз результатів продажів за останній рік дає підстави стверджувати, що цінове “дно” первинний ринок нерухомості вже пройшов, і далі буде впевнене зростання”, — вважають у “Київміськбуді”.

Читайте также:
За рік американці витратили на шоколадні цукерки більше 11 млрд доларів

У компанії зазначили, що їхні квартири ніколи особливо не затримувалися при продажу, підвищеним попитом, як завжди, користуються “одинички”.

“Інвестор, як і раніше, прагне придбати нерухомість на початковому етапі, коли ціна менше, а знижка на купівлю — більше”, — резюмували в холдингу.

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: