IOSCO закликає до посилення регулювання криптовалютных бірж

Міжнародна організація комісій з цінних паперів (IOSCO) закликає регуляторів по всьому світу посилити правила роботи криптовалютных бірж і їх методи перевірки користувачів.

На цьому тижні IOSCO закликала регуляторів більш уважно поставитися до регулювання криптовалютных бірж і до того, як вони перевіряють своїх клієнтів. Організація стверджує, що це знизить ризики відмивання грошей.

Крім більш суворих політик KYC, асоціація також запропонувала регуляторам розглянути питання про обмеження роботи платформ з торгівлі криптоактивами з регульованими посередниками, торгуючими від імені своїх клієнтів.

IOSCO також хоче, щоб регулятори оцінювали, отримують клієнти торгових криптовалютных майданчиків «достатню інформацію про ризики». За словами асоціації, це не тільки захистить інвесторів, але і допоможе знизити обсяги незаконних операцій, здійснюваних на криптовалютных біржах.

«В даний час неможливо надати точний список ризиків, проблем і бажаних результатів, а також недоцільно встановлювати нові стандарти або вимоги щодо криптовалютной індустрії», – зазначає IOSCO у своїй заяві.

Асоціація також торкнулася питання про компенсації інвесторам коштів, втрачених в результаті злому або банкрутства біржі. IOSCO закликала регулюючі органи або ввести контроль за капіталом криптовалютных бірж, або забезпечити наявність страхових фондів або принципів компенсації, яких повинні дотримуватися криптовалютные торгові майданчики.

Читайте также:
На голці майнінгу: AMD побоюється падіння продажів відеокарт з-за зниження попиту майнер

Деякі біржі криптовалют вже займаються страхуванням коштів користувачів. Наприклад, у жовтні Binance U. S кошти застрахувала користувачів у Федеральній корпорації зі страхування внесків США. Крім того, на початку року біржа Bittrex застрахувала криптоактивы користувачів на $300 млн.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.