Обрання радників для об’єктів великої приватизації стартує на цьому тижні

У Фонді державного майна України в понеділок і вівторок, 30 і 31 липня, відбудуться конкурси, за результатами яких будуть відібрані радники перших шести компаній зі списку “великої приватизації”. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, передає з посиланням на прес-службу уряду.

“Фонд державного майна України 30-31 липня 2018 року вибере на конкурсних засадах радників з питань приватизації перших шести об’єктів з переліку “великої приватизації”, який затвердив уряд України”, – повідомив Саєнко.

За його словами, першими будуть підприємства ПАТ “Одеський припортовий завод”, ЗАТ “Президент Готель”, ПРАТ “Індар”, ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, ДП “Завод Електроважмаш” та ДП “Вугільна компанія “Краснолиманська”.

“Прозорість діяльності робочої групи, відкриті заходи з потенційними учасниками конкурсу з відбору радників, де були надані всі вичерпні відповіді, забезпечили участь в конкурсі низки великих компаній. Саме ці компанії будуть працювати над залученням стратегічних інвесторів. Подальша доля підприємств, що певною мірою залежить від успішності роботи радників”, – сказав Саєнко.

За його словами, наступним кроком незабаром оголошення буде другої хвилі конкурсів із залучення радників на інші компанії з переліку “великої приватизації”.

Читайте также:  Україна накопичила у ПСГ 11 млрд куб. м газу

Нагадаємо, ФДМУ завершив прийом заявок від радників для шести об’єктів великої приватизації.

Источник

Залишити коментар