Обрання радників для об’єктів великої приватизації стартує на цьому тижні

У Фонді державного майна України в понеділок і вівторок, 30 і 31 липня, відбудуться конкурси, за результатами яких будуть відібрані радники перших шести компаній зі списку “великої приватизації”. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, передає з посиланням на прес-службу уряду.

“Фонд державного майна України 30-31 липня 2018 року вибере на конкурсних засадах радників з питань приватизації перших шести об’єктів з переліку “великої приватизації”, який затвердив уряд України”, – повідомив Саєнко.

За його словами, першими будуть підприємства ПАТ “Одеський припортовий завод”, ЗАТ “Президент Готель”, ПРАТ “Індар”, ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, ДП “Завод Електроважмаш” та ДП “Вугільна компанія “Краснолиманська”.

“Прозорість діяльності робочої групи, відкриті заходи з потенційними учасниками конкурсу з відбору радників, де були надані всі вичерпні відповіді, забезпечили участь в конкурсі низки великих компаній. Саме ці компанії будуть працювати над залученням стратегічних інвесторів. Подальша доля підприємств, що певною мірою залежить від успішності роботи радників”, – сказав Саєнко.

За його словами, наступним кроком незабаром оголошення буде другої хвилі конкурсів із залучення радників на інші компанії з переліку “великої приватизації”.

Нагадаємо, ФДМУ завершив прийом заявок від радників для шести об’єктів великої приватизації.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Восьмий сезон "Батьківщини" стане фінальним
Восьмий сезон “Батьківщини” стане фінальним

Ходили раніше чутки про те, що восьмий сезон політичного трилера каналу Showtime "Батьківщина" стане останнім, підтвердилися. Глава Showtime Networks Девід...

Закрыть