Обрання радників для об’єктів великої приватизації стартує на цьому тижні

Обрання радників для об’єктів великої приватизації стартує на цьому тижні

У Фонді державного майна України в понеділок і вівторок, 30 і 31 липня, відбудуться конкурси, за результатами яких будуть відібрані радники перших шести компаній зі списку “великої приватизації”. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, передає з посиланням на прес-службу уряду.

“Фонд державного майна України 30-31 липня 2018 року вибере на конкурсних засадах радників з питань приватизації перших шести об’єктів з переліку “великої приватизації”, який затвердив уряд України”, – повідомив Саєнко.

За його словами, першими будуть підприємства ПАТ “Одеський припортовий завод”, ЗАТ “Президент Готель”, ПРАТ “Індар”, ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, ДП “Завод Електроважмаш” та ДП “Вугільна компанія “Краснолиманська”.

“Прозорість діяльності робочої групи, відкриті заходи з потенційними учасниками конкурсу з відбору радників, де були надані всі вичерпні відповіді, забезпечили участь в конкурсі низки великих компаній. Саме ці компанії будуть працювати над залученням стратегічних інвесторів. Подальша доля підприємств, що певною мірою залежить від успішності роботи радників”, – сказав Саєнко.

За його словами, наступним кроком незабаром оголошення буде другої хвилі конкурсів із залучення радників на інші компанії з переліку “великої приватизації”.

Читайте также:
У Мінпромторгу РФ не виключають коригування санкцій проти України

Нагадаємо, ФДМУ завершив прийом заявок від радників для шести об’єктів великої приватизації.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.