Дружина Ступки поділилася секретом неймовірного схуднення

Дружина українського актора Дмитра Ступки, телеведуча Поліна Логунова постійно вражає шанувальників своєю стрункою фігурою.

Незважаючи на те, що майже рік тому дівчина вперше стала мамою, її витонченої фігури можуть позаздрити багато. Про те, як Поліні вдалося так швидко повернутися в ідеальну форму, пише ТСН.

Поліна Логунова до і після схуднення

Зараз Логунова важить 55 кілограм при зрості 170 см Поліна зазначає, що вона не прихильниця дієт. І, щоб повернути собі допологову форму, вона не докладала жодних зусиль.

Жена Ступки поделилась секретом невероятного похудения

Поліна Логунова

“У їжі я ні в чому себе не обмежувала, я просто вирівняла гормональний фон, і у мене мій вага став відповідати тому, як я харчуюся”, – сказала Поліна.

Після того, як дружині Ступки вдалося швидко схуднути, багато дівчат почали питати у неї, як їй це вдалося, і вона вирішила зайнятися тренінгами, на яких ділиться своїм досвідом.

Жена Ступки поделилась секретом невероятного похудения

Поліна Логунова

На тренуваннях зірка розповідає, як потрібно харчуватися для зниження ваги.

“У мене був прекрасний наставник, я проходила багато років тому програму з харчування Наталії Самойленко, я вважаю її найкращим дієтологом України. Вона склала для мене систему живлення, після чого я почала розбиратися в продуктах і вивела для себе формулу здорового харчування”, – розповіла Логунова.

Жена Ступки поделилась секретом невероятного похудения

Поліна Логунова

Поліна повністю поміняла час вживання їжі.

“Увечері я їм тільки білок у вигляді морепродуктів і овочі, в основному зелені. Якщо раніше ввечері це могла бути гарбуз з морквою, то зараз гарбуз з морквою – до чотирьох”, – додала дівчина.

Жена Ступки поделилась секретом невероятного похудения

Поліна Логунова

Що стосується солодкого, то його Поліна не їсть. Вона вживає лише солодкі фрукти.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Збори “Чорної пантери” перевищили 1,2 мільярда доларів

Світові касові збори фільму "Чорна пантера", створеного за мотивами популярної серії коміксів Marvel, перевищив 1,2 мільярда доларів. Такі дані наводить...

Закрыть