Пристикувався до МКС вантажний космічний корабель “Прогрес”

Корабель став другим космічним вантажівкою, пристыковавшимся до МКС за добу.

Пристикувався до МКС другий за добу космічний вантажівка

Російський космічний корабель “Прогрес МС-05” у штатному режимі пристикувався до Міжнародної космічної станції, повідомляє NASA.

Стикування відбулася в 10.30 за Києвом. Корабель доставив на МКС 2,5 вантажу для екіпажу станції. Стиковка відбувалася в автоматичному режимі.

“Прогрес” – другий за добу космічний вантажний корабель, який пристикувався до МКС. 23 лютого стиковку з другої спроби здійснив вантажівка Dragon компанії SpaceX.

Ukrainian cargo craft docks to station at 3:30am ET (8:30am GMT) just one day after @SpaceX #Dragon arrived. https://t.co/mjkChPkNhK pic.twitter.com/49vWxe4cBi

— Intl. Space Station (@Space_Station) 24 лютого 2017 р.

У травні цього року астронавти NASA розгорнули на МКС експериментальний надувний модуль ВЕАМ, призначений для проживання членів екіпажу станції. Планується, що випробування ВЕАМ будуть проводитися протягом мінімум двох років. За цей час астронавти оцінять його здатності захищати від радіації, зберігати температуру, а також протистояти ударів мікрометеоритів, дії пилу та інших факторів космічного середовища.

Читайте также:
5 кращих бюджетних смартфонів 2018 року, які так і просяться в кишеню

Источник: zn.ua

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.