Кабмін врегулював питання про повернення споживачу коштів з мобільного телефону

Кабінет міністрів України врегулював механізм повернення невикористаних коштів споживачам, який стримував можливості розрахунків з допомогою мобільного телефону. Про це написав на своїй сторінці в Facebook перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, передає

“Ринку мобільних платежів бути! Сьогодні Уряд усунув важливий бар’єр, який стримував можливості розрахунків з допомогою мобільного телефону. Адже на послуги мобільного зв’язку нараховується пенсійний збір. От і треба було врегулювати механізм повернення цих коштів, якщо оплата з мобільного не пов’язана з оплатою послуг телекому. Тепер цю перешкоду усунуто! Щиро вдячний колегам-посадовцям за підтримку, а також усім, хто важко працював над розробкою цього документа”, – написав С. Кубів.

Крім того, як йдеться в пояснювальній записці до проекту постанови, в Україні за два роки після введення технології мобільних платежів приблизно 8 млн українців будуть користуватися даними послугами, ринок мобільних платежів в перший рік після запровадження технології складе 600 млн дол.

Нагадаємо, одна з компаній зв’язку заявила, що готова до запуску 4G на 70%.

Читайте также:
«Створить проблеми у американців»: у США відклали публікацію «угоди століття» про близькосхідному врегулюванні

Источник: unn.com.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: