Як підібрати обладнання для автомайстерні: загальні рекомендації

Как подобрать оборудование для автомастерской: общие рекомендации

Сьогодні відкрити бізнес з технічного обслуговування машин не важко. Треба тільки придбати якісне обладнання для автомайстерні. Для цього важливо не тільки визначитися з основним масивом інструментарію, а й знати, за якими критеріями його слід підбирати. Розберемо це питання детально.

На що звернути увагу при покупці техніки

Вибираючи оснащення для автосервісу, слід враховувати такі його характеристики:

  • Спектр марок, з якими дозволяє працювати той чи інший пристрій. Якщо мова йде про діагностичне обладнання, має сенс закуповувати вузькоспеціалізовані моделі, так як вони мають широкий функціонал. Іншу техніку підбирають під п’ять-шість популярних марок.
  • Тип обслуговуваних автомобілів: Вантажні, Легкові, мікроавтобуси. При виборі техніки за таким параметром враховуйте спеціалізацію Вашого СТО. Якщо ви маєте справу з різними типами транспорту, рекомендується підбирати універсальні балансувальні стенди, чотирьохопорні підйомники або замовляти спеціальну техніку для великого транспорту. Якщо ж ви спеціалізуєтеся виключно на легкових моделях, можете обійтися плунжерними або ножичними підйомниками.
  • матеріали, з яких виконаний інструментарій. Професійна техніка повинна бути виготовлена зі спеціальних сплавів, які не бояться корозії, температурного і хімічного впливу, механічних пошкоджень. В іншому випадку вона прослужить не більше двох років.
Читайте также:
Оригінальний і непотрібний: чому радянський танк-куля так і не був побудований


Як підібрати обладнання для автомайстерні: загальні рекомендації

Звернути увагу при покупці обладнання потрібно і на доступність сервісного обслуговування у Вашому регіоні. Переконайтеся, що біля автосервісу розташований авторизований центр, в якому зможуть усунути будь-які несправності в роботі техніки і надати необхідні змінні деталі.

Який виробник краще

Вибір постачальника обладнання залежить від бюджету конкретної організації. Якщо кошти дозволяють, бажано придбати дорогу техніку американських, європейських або японських брендів. Їх інструменти гарантують високу точність в роботі, вони надійні, довговічні, прості в застосуванні.

Як підібрати обладнання для автомайстерні: загальні рекомендації

Якщо фінансової можливості придбати інструментарій провідних фірм немає, зверніть увагу на моделі невеликих китайських, російських, білоруських брендів. Вони не поступаються за якістю, є недорогими в обслуговуванні. До того ж, до них завжди можна замовити необхідні витратні матеріали. Подібні пристрої виручили не одне СТО і підійдуть як маленьким фірмам, так і великим підприємствам з повним комплексом послуг.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.