Як вибрати румпельний мотор для надувного човна

Как выбрать румпельный мотор для надувной лодки

у плані розробки мускулатури Веслові човни виграють, але для тривалих подорожей по воді або комфортної риболовлі краще брати моделі з мотором. Тут є два типи управління: румпельний і дистанційний. Перший варіант набагато дешевше, такі конструкції дають можливість відчути себе справжнім капітаном, адже правильність руху судна на 100 відсотків залежить від дій власника. Румпельні мотори ідеально підійдуть для невеликих і середніх судів, головне правильно підібрати модель.

Основні типи румпельних моторів

за конструктивними особливостями мотори діляться на:

  • гвинтові. Такі движки відрізняються високою потужністю і надійністю. Мінуси: можливість поранитися про лопаті, а також ймовірність пошкодження гвинта.
  • водомети. Техніка приводиться в рух завдяки виштовхуванню води з мотора. Конструкції добре протистоять механічним впливам, двигуни максимально безпечні в експлуатації. Головний недолік зводиться до порівняно низького ККД.

Яку вибрати систему запуску

ручні Стартери вимагають фізичних зусиль. Для запуску двигуна потрібно задіяти спеціальний шнур. Такі моделі відрізняються надійністю, довговічністю і ремонтопридатністю.

акумуляторні румпельні мотори для надувного човна трохи складніше в плані конструкції, тому вимагають більш ретельного обслуговування. Зате в зручності експлуатації двигуни з АКБ сильно виграють у моделей з ручним стартером. Ніяких зусиль не потрібно – для початку подорожі потрібно лише повернути ключ. Ідеальний вибір для потужних двигунів.

Читайте также:
Великий яскравий астероїд пролетить на безпечній відстані від Землі

Який двигун краще: бензиновий або електричний

найчастіше використовують бензинові движки. Вони бувають:

  • двотактними-моделі відрізняються підвищеною продуктивністю, простотою ремонту і малою вагою;
  • чотиритактними-гарантують максимально плавний хід, витрата пального і масла трохи нижче.

головні плюси електричних румпельних моторів-це екологічна чистота і безшумність роботи. Ціни на них невисокі, але враховуйте також вартість акумулятора. Електромотори прості в обслуговуванні, зате обмежені в потужності. Такі моделі стануть ідеальним вибором для поїздок на невеликі відстані.

Додаткові критерії вибору

при покупці румпельного мотора також необхідно звернути увагу на:

  • потужність – від параметра залежить максимальна швидкість руху, при виборі також враховуйте вантажопідйомність моделі (чим більше судно, тим вище повинна бути продуктивність);
  • додаткові опції-блокування запуску движка дозволить запобігти ненавмисний старт судна, обмежувач обертів дозволяє домогтися стабільної роботи двигуна, аварійний вимикач глушить мотор при випаданні оператора за борт човна;
  • довжина дейдвуда-важливо, щоб критерій відповідав висоті транца.

Двигун-це серце човна. Від якості роботи силового агрегату безпосередньо залежать особливості експлуатації судна. Вибирайте тільки якісні румпельні мотори-це дозволить уникнути непередбачених подій під час водних подорожей, а також зробити їх максимально комфортними.

Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.